Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sofistikované designy kávových stolků

Propojení teplých barev a dřeva mango či akácie. To byla první myšlenka holandského designéra. Při vytváření letošní kolekce se nechal inspirovat minimalistickým propojením kovu a masivu, které dalo vzniknout celé sestavě nejen jídelních stolů. Dřevo bylo opracováno nejnovějším technickým postupem pro získání ideální odolné struktury. Většina z těchto kousků byla ošetřena lakováním, což brání stůl proti odírání se, nebo jiným manuálním poškození. Přesto je velmi důležité vyhnout se položení horkých či velmi ostrých předmětů na dřevo přímo, nejedná se totiž o mdf desku, která je podstatně odolnější. Surovost dřeva lze pozorovat i na velmi netradičním pojetí designu hran jídelního stolu. Designér chtěl ukázat masivnost dřeva pomocí volného ukončení nebroušených linií stolu, které však byly velmi kvalitně ošetřeny, a proto se nemusíte bát žádné třísky.

                                                             Jídelní stůl kulatý Duna
Letošní kolekce se nese zároveň v duchu šetření místa. Díky jednoduchým liniím stolu získává prostor na vzdušnosti, což vede k opticky většímu vzhledu interiéru. Získáváte tak nejen více místa, ale také spoustu odkládacích ploch. Čím vás ale stolky asi nejvíce osloví je tvar každého stolku zvlášť a možnost stolky do sebe vzájemně skládat. Díky tomu vytvoří velmi reliéfní dojem, konferenční stolek sestaveny z několika dílů je velmi originální řešením a rozhodně netradičním. Můžete tedy mít spoustu možností uspořádání stolků přímo podle vás. Klasické linie vytváří s novými výřezy stolu velmi inovativní pojetí vlastní vize uspořádání nábytku.  Holandský výrobce svým designem pokaždé překvapuje.


                               Jídelní sestava stůl a čtyři židle bílá, natur Olivier


Jak můžete sami vidět na fotkách nábytku již přímo v interiéru, jedná se o velmi sofistikované propojení rustikálních materiálů, které jsou propojeny jednoduchými liniemi. Světlejší dřevo v kombinací s tmavším kovem pokoj opticky prosvětlí, a jednoduchost nožek stolů zajistí lehkost v kontrastu s masivním dřevem. V této kolekci se můžete dočkat jak kvalitních sestav konferenčních stolků, které vás mile překvapí nejen designem ale hlavně kvalitou. Mimo jiné se staly neutrální a přírodní odstíny hitem letošní sezony. Není důvod se divit proč. Barvy a odstíny použité v této kolekci se dají využít v každém interiéru. Nemusíte se tedy bát, že nebudou ladit s vaším nábytkem. 
Konferenční stolky nejsou pouze odkládací plochy, je to místo, u kterého se scházíte s přáteli na kávu a v zimních večerech na čaj. Večer u televize jsou vaším společníkem, který vám přibližuje popcorn a nebo jenom knížku na čtení. Můžeme tedy říct, že se jedná o místo, kde trávíte spoustu času. Proto doporučujeme investici do kvalitního kousku, který s vámi vydrží dlouhé roky.

 

                                                              Jídelní stůl rozkládací, psací stůl, komoda v jednom, Kiona industry

 

Důležité pro jakýkoliv interiér jsou také světla, která můžete položit právě na konferenční stolky. A zejména ta malá. Jedná se o onen kousek, který vytváří večer v domácnosti hřejivý pocit a doslova rozzáří celou místnost. Aby však i tento komponent vypadal trendy a stylově, bylo třeba vytvořit ideální design v duchu letošní kolekce. Jednoduché linie a odolný materiál v novem pojetí. Tyto zásady daly vzniknout luxusním světlům, které si můžete pořídit do domácnosti i vy. Máte tedy zájem rozzářit si interiér? Podívejte se na obrázek, který velmi názorně ukazuje, jak jednoduše to tato světla zvládnou.