Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Snídaně s Novou a nábytkem Aldo

Milí zákazníci, možná už řada z vás ví, že nás můžete v letošním roce sledovat také na televizi Nova v pořadu snídaně s Novou. Takže společně můžeme vždy příjemně posnídat a přitom si popovídat o našich nových trendech a designech. Přeci jen užší kontakt v době pandemie je příjemnější, než komunikace přes naší on line podporu, e mail či telefonní linku. A tak pokud jste včerejší povídání o španělském dětském nábytku nestihli, nezoufejte, příště a to již 27. října se můžete těšit na další vstup, tentokrát na téma elegantní, francouzský nábytek. My se určitě budeme opět moc těšit, protože moderátoři Kristína Kloubková a Pavel Svoboda jsou prostě úžasní a my jim za příjemné posezení u ranní kávy velmi děkujeme. Stejně jako naší kolegyni Lucii, která vše zvládla na jedničku.

 

                                                            

 

Španělský nábytek pro děti je určitě velmi originální, nabízí temperamentní barvičky, které děti milují. Nejprodávanější se bezesporu staly patrové postele a to pro jedno, dvě i tři děti, postele, které vám ušetří tolik drahocenné místo v dětském pokoji. A místa v dětském pokoji je jak řada rodičů už ví, nějak pořád málo. Multifunkční řešení tak může nabídnout díky chytře propracovanému designu značnou úsporu místa a i malý pokoj tří dětí může vypadat krásně a vzdušně.

 

                                                                                      

 

V nabídce kromě sytých, pastelových odstínů najdete i odstíny neutrální, které nenásilnou formou řeší dětský pokoj holky a kluka. Odstíny vhodné pro obě děti, odstíny, které jsou velmi elegantní a vhodné i v době, kdy už vaše děti budou větší. Proč se patrové postele španělských výrobců staly tolik populární? Kromě nádherných, na našem trhu netradičních odstínů také pro vysokou kvalitu a variabilitu. Rovněž velikost úložného prostoru je větší než u standardních patrových postelí a v neposlední řadě je zde nabídka šatní skříně, která je součástí návrhu patrové postele. Ale najdete i patrové postele, jejíchž součástí je třeba psací stůl, regál, zkrátka každý si může zvolit variantu takovou, která vyřeší problém, který vás v dětském pokoji nejvíce trápí.


Zákazníci, kteří už mají některou z patrových postelí doma, určitě potěšila také možnost variabilního umístění šatní skříně a to ne levou, nebo pravou stranu, dle dispozic pokoje. A to, na které straně šatní skříň bude, není třeba předem objednávat, ani nikam uvádět, stačí se opravdu rozhodnout až při samotné montáži.

 

                                                                       Dětská palanda Bo1 90x200 - cascina, bílá

 

Španělský design za čtyři roky, kdy máte možnost exkluzivně pouze na Nábytku Aldo pořídit, si našel již řadu zákazníků a my jsme velmi rádi a potěšeni, že se těší tak velké oblibě. Kvalita a originální design jsou atributy, které zkrátka osloví každého z rodičů a děti jsou z takového nábytku nadšené. Budeme i dále nabídku těchto exkluzivních designů rozšiřovat a věříme, že i nové designy budou tolik úspěšné, jako ty stávající. 

A těšíme již na další setkávání s vámi 27. října ve snídani s Novou, kdy jak jsme zmínili, si budeme povídat o designu francouzském. A věřte nám, že je spousty zajímavých věcí, o kterých vám řekneme.