Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Snadný výběr postele

Hledáte, chcete pořídit novou postel? Pro vás, pro děti, pro studenty? Jak se v široké nabídce postelí na Nábytku Aldo nejlépe a nejrychleji zorientovat, jak co nejkratší cestou najít to, co potřebujete? Jaké vlastně druhy postelí jsou v současnosti na českém trhu? Zkusme si dnes představit nabídku postelí tak, jak jsme ji pro vás připravili, rozdělili dle toho, co vlastně nejvíce hledáte.

 

Postele pro děti, školáky a studenty

Kategorie dětských postelí je velmi široká. A vy určitě hledáte postel specifického vzhledu, určitě také máte představu zda dětskou postel pořídit s úložným prostorem, či s přistýlkou pro dvě děti, nebo patrovou a také kolik je váš finanční limit na její pořízení. Jak jsme rozdělili dětské postele na Aldo?

 

Dětská postel Mak white, oak       Dětská postel Mak graphite

 

V krátkém přehledu vám uvedeme kategorie, tak jak jsme je dle hledanosti rozdělili. Jedno ale mají všechny dětské postele společné a to je rozměr pro matraci o velikosti místa na spaní 90x200 cm.

 

- dětské postele (kategorie v které najdete všechny typy postelí dále rozděleny do podkategorií)
- dětská postel bílá (zde najdete jak patrové, tak klasické postele, ale všechny mají stejný, oblíbený bílý odstín)
- levné dětské postele
- dětská postel s přistýlkou
- dětské postele s úložným prostorem
- dětské patrové postele
- dětské postýlky (nesmí chybět postýlky pro miminka)
- postele pro studenty (kategorie ložnic, postele s místem na spaní 140x200 cm)

 

Dětská postel Fabric     Patrová postel B smoky blue

 

Patrové i jednoduché dětské postele z masivu i dřevotřísky. S našimi postelemi už nebudete každý večer s dítkem bojovat, do postele skočí dítě s radostí samo. Kvalitní matrace a rošty z nabídky Aldo nábytek zajistí vašim potomkům spaní, kterého se nebudou moci nabažit. Máme širokou nabídku dětských postelí a postýlek, ve tvaru auta, lodě, s úložnými a hracími prostory, se schůdky a v různých variantách a barevných provedeních. Při výběru dětské postele nepřistupujte ke kompromisům. Kvalitní spaní nenahradí nic. Výběr proto přizpůsobte věku. Od tří let přemístěte malého spáče z dětské postýlky do většího pelíšku, později už mu dopřejte dospěláckou postel o rozměrech 90 x 200 cm. Vybírejte také dle barev a tak aby ladili s celým pokojíkem, popřípadě zdali jde o postele pro kluky či pro holky.

 

Postele, manželské postele, postele pro jednu osobu..

Postele do ložnic a studentských pokojů v různých rozměrech a provedeních. ALDO vám nabízí kvalitní postele z masivu, lamina, v různých barevných provedeních a rozměrech. Postele od 140x200, 160x200 až po rozměrné postele 180x200. Jak je tedy dělíme dál? Co vše je specifikováno danými kategoriemi?

 

        

Postel 140x200 cm Nashville    Postel Most řech

 


Ať už si vyberte jakoukoliv postel, je třeba pro kvalitní spánek nutné zvolit správnou matraci, na které se nevyplatí šetřit, vyberte tu, která vyhovuje vaši postavě, váze a způsobu spaní. Jako doplněk se hodí noční stolky, nebo komody.

 

                                     Manželská postel Ely s nadstavcem


Využijte výběru francouzského či německého nábytku a pořiďte si postel, která bude přesně vyhovovat vašim nárokům a představám, ať už půjde o dětské postele, postele z masivu, běžné postele do ložnice, či jinak specifické. Věříme, že rozdělení postelí vám opět přinese ještě lepší a především přehlednější výběr nábytku na našem portále. A nezapomínejte na naši dopravu zdarma po celé republice, která u nás platí úplně na vše už několik let.