Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sleva na dětské pokoje z masivu

Měsíc únor se nese ve znamení slev na vybrané druhy dětských pokojů z masivu. Dětský nábytek ze dřeva borovice patří do nabídky belgického výrobce. Vybírat můžete klasické sestavy dětských pokojů v přírodním odstínu vlastního dřeva ošetřeného pouze bezbarvým, vodou ředitelným lakem, nebo můžete vybírat dětské pokoje v příjemných, barevných odstínech. Častou volbou výrobce je rovněž spojení dřeva borovice z mdf deskou. Co vše si nyní můžete pořídit ještě za výhodnější cenu?

 

                                               

 

Klasické i patrové dětské postele z masivu

Pokud jste milovníky dřeva, jelikož vás nejvíc osloví právě jeho odstín a nepřejete si dřevo překrývat barvou, pak zvolíte pravděpodobně klasický dětský pokoj. Dřevo borovice díky transparentnímu, bezbervému laku zachovává svou původní podobu, lak má funkci pouze dřevo chránit před mechanickým poškozením. Příkladem může být stylový dětský pokoj Jana, který nabízí vše potřebné. A pokud hledáte také psací stůl z masivu pro školáka, ten si můžete vybrat samostatně z nabídky dílů dle vašich potřeb.

 

      

 

Naše ilustrační fotografie nabízí klasickou sestavu s původním zachováním odstínu borovice. Německý výrobce však upustil (a to je dobře) od mohutných, stylových dílů nábytku a více se soustředil na jednoduchost a moderní design. Výsledkem je to, že dětský pokoj z masivu si dnes můžete pořídit i do panelákového bytu. Jsme rádi, že vám můžeme představit právě masiv německého výrobce, který je znám svou precizností. Desky dřeva borovice opravdu masivní, dosahující tloušťky až 3,5 cm. Výrobce používá dřevo bez kazů, řádně vysušené, povrch je hladký.

 

    

 

Kvalitní dřevo zamezuje také pozdější deformaci nábytku vlivem změny teplot v prostředí, nebo působením vlhkosti v místností, faktorům, kterým se nelze vyhnout. A možná se vám již stalo, že časem nebylo možné dovřít šuplík, či dveře šatní skříně nebylo možné zavřít. A to se vám stane u levného nábytku z nekvalitního, nevysušeného dřeva.

 

Moderní dětské pokoje z masivu a mdf desky

Také pro tuto kategorii dětských pokojů jsme připravili akční nabídku. Návrhy jsou ještě více moderní a především není zde ani památky po přírodním odstínu dřeva borovice a to i přesto, že pro výrobu nábytku samozřejmě bylo použito. Ale ne pro všechny části nábytku. Velmi vhodně právě pro části, které jsou vystaveny největšímu opotřebení (pracovní deska stolu), nebo které v barvě zkrátka vypadají líp, použil výrobce mdf desku. Takový příklad kombinace dvou materiálu můžeme uvést na našich fotografiích. Musíme však upozornit, že dřevo není ošetřeno klasickým, sněhově bílým odstínem, ale transparentní bílou, která zachovává viditelnou strukturu dřeva. A to je dobře.

 

                         

 

Díky kombinaci dvou materiálů je nábytek také více funkční, praktický. Psací stůl má sklápěcí desku a pod ní se nachází úložný prostor. Kontejner na kolečkách a například skříň má posuvná křídla, která jen ztěží mohou být ze dřeva. Postel nabízí místo pro dvě děti, pokud do šuplíku umístíte další matraci. Ale tím nejdůležitějším je, že nábytek má díky mdf desce větší odolnost vůči mechanickému poškození a snadnější údržbu. A zdravotní nezávadnost je zde rovněž zachována. 

 

                                                             

 

Uvedli jsme jen zlomek z toho, co na našich stránkách můžete najít v nabídce. Pokud tedy plánujete pořízení dětského pokoje a jste milovníky masivu, také nabídka německého výrobce může být dobrou volbou. A v měsíci únoru navíc s naší příjemnou slevou na tento druh nábytku.