Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Skříně z Holandska - praktické a netradiční

Mezi oblíbený typ nábytku našeho nejen holandského, ale také francouzského či německého partnera patří rovněž šatní skříně a to jak do ložnice, tak do dětských pokojů, či právě v tom interiéru, kde se vám skříň na šaty bude hodit. Šatní skříně představujeme vyrobeny z kvalitní laminátové desky a to buď s klasickým otevíráním dveří, nebo s posuvným otevírání. Oba výrobci nabízí velmi praktický design, ke skříním je možno si rovněž dokoupit například police. Šatní skříně jsou také ty, které nabízí na našich stránkách největší možný rozměr.

 

     Sestava nábytku a skříní Kwai

 

Skříně a jejich vnitřní uspořádání

Pokud patříte mezi ty, kteří se zrovna chystají šatní skříň pořídit, zamyslete se nejdříve nad tím, jak by měla skříň vypadat uvnitř. Jak by měla být rozdělena. Zda chcete police i šatní tyč, kolik polic, kolik šatních tyčí a podobně. Pak teprve můžete přistoupit k výběru designu. Šatní skříně na našich stránkách se vybírají velmi lehce, jelikož u téměř každé fotografie je vám rovněž nabídnut obrázek vnitřního uspořádání, nebo alespoň technický výkres. Design jistě každý z Vás také najde, jelikož naše nabídka šatních skříní je velmi široká a různorodá. Skříně, jak jsme již uvedli nabízíme do všech typů interiérů, rovněž do koupelen.

 

Šatní skříň Manchester    Šatní skříň Dina

 

Mezi velmi oblíbené patří také nejrůznější organizéry, či kabinety do kuchyně. Nebo pokud jste ti šťastlivci, tak komory. Příjemná je rovněž i cenová relace těchto skříní.  Péče o šatní skříně, nábytek jako takový je velmi jednoduchá. Laminátová deska patří mezi odolné vůči mechanickému poškození a je nenáročná na údržbu. Větší pozornost by jste snad jen mohli věnovat kolejničkám u posuvných skříní a to odstraňováním prachu pomocí vysavače a někdy jednoduchým promazáním, třeba pomocí klasického stolního oleje. Věříme, že i vy si z tak široké nabídky vyberete.