Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Skříň, jako spíž

V dnešním článku si představíme některé novinky, na nábytku Aldo, a tím jsou jednoduché skříně holandského a francouzského výrobce. Jak vybrat nejlepší skříň, kterou budeme moci použít například i jako spíž? Tyto jednoduché skříně vám tuto možnost nabízí. Nábytek, který je přidáván na náš portál, najdete vždy v kategorii novinky o nábytku.

 

    

                       

 

 

Řešení spíže

Spížní neboli potravinová skříň je součástí každé kuchyně. Je to vyhrazené místo pro ukládání zásob, které neskladujeme v chladničce. Podle typu a uspořádání kuchyně můžeme zvolit různá řešení spíže. Nejprve si položme otázku, z jakého materiálu bychom chtěli spížní skříň pořídit. Použitým materiálem u skříní holandského výrobce, které Vám dnes představíme, je pro výrobu použitá mdf deska, odolná vůči mechanickému poškození. Zvolit můžeme potravinou skříň jako součást kuchyňské linky. Potravinová skříň vyrobená jako součást nábytku může splňovat svoji funkci stejně dobře jako spíž zděná. Uskladněné potraviny jsou pak dobře přístupné a velmi přehledně uložené.

 

Ukládání potravin

Udržování přehledné spíže nebo spížní skříně dá práci, život ale zjednoduší několik jednoduchých tipů. Začněte už tím, že vyhodíte nebo odstraníte všechno, co se v této místnosti postupem času kupí, sáčky, obaly, krabičky, prázdné láhve, víčka, zavařovací sklenice, i když v ní nemá co dělat. Většinu úložného prostoru zajistí kombinace otevřených polic. Hluboké police jsou vhodné pro uložení menších kuchyňských spotřebičů a vybavení, velkých balíků potravin a méně používaných předmětů. Plytké police vyhraďte pro zavařeniny, konzervy a další zásoby. Jsou-li hluboké police nepřehledné, můžete je částečně nahradit šuplíky nebo pořadači. Přehlednost sáčkovaných potravin, jako jsou obiloviny, cukr, luštěniny a těstoviny, zvýšíte přesypáním do průhledných dóz nebo krabic, zabráníte i jejich napadení potravinovými moly. A především nezapomeňte, že při koupi kterékoli potraviny byste měli vědět, na co ji použijete, vyhnete se tak mnohaletému skladování prošlých, ale nikdy nepoužitých balení.

 

 

 

Skříně, které jsme vám dnes představili, jsou velice levné, a tudíž je můžeme zařadit i do kategorie levný nábytek. Samozřejmě záleží jen a jen na vás, jak tyto skříně využijete. Můžou vám stejně dobře posloužit i jako šatní skříň, ať už v předsíni, dětském pokoji, nebo ložnici. Využijte dobrou kvalitu holandského  a francouzského výrobce a velmi levnou cenu těchto skříní na nábytku Aldo.