Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Škola je za dveřmi

Ano je to tady! Za měsíc začíná škola a mnoho z Vás zařizuje svým budoucím prvňáčkům dětský pokoj, který je už pro školáka nevyhovující. Nábytek Aldo, se specializuje především na dětský nábytek, a proto Vám chceme představit některé kolekce dětského nábytku, které jsou jedničkou na českém trhu. Jako první se zaměříme na dětské pokoje pro holky.

Francouzská elegance do pokoje sázka na jistotu

Chystáte se poprvé se svou dívenkou do školy? Pak se na tento den pořádně připravte! Nástup do první třídy bude pro Vaši holčičku významnou událostí, na kterou bude vzpomínat celý život. K tomu, aby měla klid a mohla se soustředit na učení, je hlavní věcí zařízení dětského pokoje, v kterém se bude dobře cítit. Nábytek, který nesmí v pokoji prvňáčka chybět, je psací stůl. Prvňáčka je dobré učit zvykům, že se pravidelně učí u svého psacího stolu, kde čte, píše, počítá a kreslí. Velmi oblíbená sestava dětského pokoje, především u malých slečen je dětský pokoj Biotiful. Nábytek z této kolekce jde zakoupit i samostatně, takže je na Vás, které segmenty nábytku do dětského pokoje pořídíte dle Vašich možností interiéru. Francouzský design a elegance v provedení bílo růžovém, doplněném efektními rustikálními prvky, to jsou hlavní přednosti, z kterých budou Vaše slečny okouzleny.

 

    

 

Malý prostor pokoje, kolekce nábytku pro kluka

Řešíte malý prostor pokoje a víte, že psací stůl Vám tam v žádném případě nevleze? I pro Vás má náš přední francouzský výrobce řešení v podobě dětského pokoje Charley. I v případě, že máte doma už staršího školáka, tak tento dětský pokoj Charley, nabízí mnoho možností výběru nábytku, které Vám budou vyhovovat. Kolekce nabízí také klasickou postel, kterou v případě dvou dětí v jednom pokoji můžete spojit s dětskou postelí multifunkční. Multifunkční postel nabízí rozměr na spaní pro rošt 90x200 cm, bezpečné schůdky a spousty úložného prostoru. Velký designový efekt vytváří umístění pomyslného pravítka na dílech dětského nábytku, což je příjemné především pro školáky. Jistě nám závěrem také dáte za pravdu, že i cena je více než příjemná.

 

Multifunkční dětská postel Charly     Dětská komoda Charly

 

A na závěr? Nezapomínejte na to, že Vaše dítko má mít klid na učení. V pokoji by mělo být ticho, rozhodně není vhodná naplno puštěná televize nebo rádio. Stanovte si danou hodinu, kdy se bude Vaše ratolest učit, ale také nezapomínejte na to, že musí i odpočívat!