Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Škola je za dveřmi II

V minulém článku, jsme Vám představili dětské pokoje pro holky a dnes bychom Vám chtěli představit dětské pokoje pro kluky. Všechny děti, které se chystají na první krok, do školních lavic, potřebují dětský nábytek rozšířit o segmenty, které do té doby v pokoji neměli. Podmínkou pro každého školáka je psací stůl a pokud máte prostor, lze pro doplnění pořídit různé police, či regály na knihy.

Flexibilní dětský pokoj

Jistě přemýšlíte, jaké finty vymyslet na své kloučky, aby jim ve škole šlo učení na samé jedničky. Každý rodič si přeje, aby právě to jeho dítko se dobře učilo a bylo v pohodě. Pravda je, že škola není žádná estráda, ale místo, kam chodí naše děti, aby se něco naučily. Nezapomeňte ale na to, že ze všeho nejdůležitější je domácí příprava. K tomu potřebuje každé dítko svůj pracovní koutek v pokojíku, kde bude mít klid a pohodu na učení. Naše první nabídka dětského pokoje , je velmi flexibilní a předurčen právě pro školáky a studenty svým barevným zpracováním. Velmi výrazné je v pokoji lemování v modrých částech, které ve spojení s dubem působí velmi elegantně. Kolekce Bibliobed francouzského výrobce nabízí samostatné díly k sestavení kompletního dětského pokoje, což znamená, že se nemusíte držet dané sestavy na fotografii. Celkově se kolekce Bibliobed dětského nábytku, jak jsme již u našeho partnera francouzského výrobce zvyklí, řadí na přední příčky prodejnosti.

 

Patrová postel pro dvě, nebo tři děti Bibliobed    Dětský pokoj Bibliobed

 

Malý prostor pokoje lze dnes již naštěstí vyřešit

Ano i na malé prostory v dětském pokoji náš francouzský výrobce myslí. Ne všichni máme možnost velkého interiéru dětského pokoje, ale rovněž chceme, aby naše dítko mělo vše potřebné, co ke klidnému učení potřebuje. Pokud teda patříte mezi rodiče, kteří nemají pro zařízení interiéru dětského pokoje příliš místa, a máte malého klučinu, pak multifunkční dětská postel se zabudovaným psacím stolem jistě vyřeší spousty starostí. Dětská postel, stejně jako celá kolekce Fabric představující samostatné díly nábytku pro vybavení dětského pokoje, nabízí typicky chlapecký design. A to byl prvoplánový záměr francouzského výrobce. Když Vám v pokoji zůstane i přes malé rozměry místo navíc, můžete díky samostatným dílům, pořídit třeba ještě komodu, nebo šatní skříň.

 

Dětský pokoj Fabric    Dětský pokoj Finland pro holku

 

Psací stoly pro děti

Dětské psací stoly jsou nutností pro každého školáka, školačku, studenta či studentku. Nesmí chybět v dětském pokoji ani vaší ratolesti. Pokud zařizujete nový dětský pokoj, opatřete psací stůl již v sestavě nebo samostatně. Je praktickým vybavením i pro děti, jež půjdou do školy třeba až za tři roky.

 

Dětský psací stůl Teo        

 

Co se týče provedení, pořídit u nás můžete klasické varianty, tak i rostoucí psací stoly, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Výšku stolu lze přizpůsobit výšce dítěte, měnit je možné také sklon pracovní plochy. Designy jsou velmi moderní a praktické. Barvy jsou laděny do přírodních odstínů, trendové jsou v současné době zejména stoly bílé, které samozřejmě také máme. Stačí vybrat materiál, typ, barvu a rozhodnutí je za vámi. K psacímu stolu pro děti také nezapomeňte pořídit kvalitní židli.

Rada závěrem! I když se Vám to může zdát zbytečné, každé dítko potřebuje pochvalu třeba i za to, že bez remcání napsal domácí úkol, učil se nebo se prostě snaží. Také by každý rodič, měl jít svému dítěti příkladem svoji práci, rozhodně ne ten, který sedí před televizí a ani netuší, jaké písmenko se jeho dítko učí!