Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Skládací zahradní nábytek

Vedle masivního nábytku, který se svou robustností hodí do prostorných zahrad, besídek nebo pergol, vám v kategorii zahradní nábytek nabízíme i jednodušší skládací typy nábytku. Skládací nábytek lze snadno rozložit a přemístit. Možnost složení ocení také majitelé balkonů nebo malých zahrádek, kteří by masivní křesla a lavice neměli kam umístit. Tento zahradní nábytek je vyroben většinou z kovu, ale také ekoratanu. Vysoce kvalitní zpracování odolné také vůči povětrnostním vlivům. 

Zahradní sety

Nemusíte být právě majitelem krásné zahrady a většinu týdne trávíte v městském bytě? I Vy můžete relaxovat právě tak pohodlně jako uprostřed zeleně. Vaše balkony a terasy nejrůznějších velikostí mohou být zařízeny pohodlně, krásně a stylově. Stačí k tomu pár chytře vybraných kousků zahradního nábytku. Hlavními výhodami takového nábytku jsou jeho menší, přizpůsobené rozměry pro balkóny a terasy, skladnost a snadná údržba, což z něj činí dokonalou volbu. Výběr je tak široký, že můžete směle popustit uzdu fantazii a vybavit si balkon zcela podle svého vkusu.

 

     

 

 

Zahradní stůl

I zde vám nabízíme širokou škálu skládacích stolů. Ne všichni, máme prostor, ať už na balkóně či zahradě na masivní velké stoly. A právě pro ty z nás, kteří si chceme zpříjemnit pobyt na sluníčku, třeba u dobrého kafíčka, nebo chlazeného nápoje, jsou skládací stoly to pravé. Zahradní stůl představujeme jako možnost samostatného pořízení zahradního nábytku. Ke stolu však lze doobjednat rovněž zahradní židle a zahradní křesla. Vytvoříte si tak vlastní zahradní set. Zahradní nábytek k sestavení, stejně jako jmenovaný stůl patří k velmi kvalitním a navíc za dostupnou cenu.

 

                                                  

 

Zahradní křeslo

U zahradního stolu se samozřejmě neobejdeme bez zahradního křesla, či židle. Výhodou skládacích křesel je to, že jsou opravdu velice dobře skladné a proto při větší návštěvě na zahradě, není problém tyto uskladněné křesla vytáhnout a rozložit. Pevný daný zahradní set, Vám tuto možnost nenabízí. Tam je určen počet míst. Skládací židle jsou cenově velice dostupné a lehce složitelné, proto si je můžeme pořídit ve větším množství pro případné větší návštěvy.