Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Široká nabídka konferenčních stolků

Sháníte kvalitní a moderní konferenční stolek? Vyberte si z naší široké nabídky na Nábytku Aldo, kde rovněž nabídku moderních designů do obývacího pokoje přináší německý, španělský i francouzský výrobce! Sedací souprava bez konferenčního stolku vypadá nekompletně, obdobně jako by v jídelně byly židle bez stolu. Je tedy důležité správně vybrat vhodný konferenční stolek právě do obýváku tak, aby zapadl do interiéru obývacího pokoje.

 

                                                      Konferenční stolek Manchester

 

Vybírejte podle interiéru

Každý obývací pokoj má svůj styl a duši. To především rozhoduje o tom, jak se v obývacím pokoji budeme cítit. Všechny kusy nábytku vytvářejí soudržný celek a konferenční stolek bude jeho součástí. Není to sice nejvýraznější prvek místnosti, ale ve funkčnosti místnosti však má podstatnou úlohu. Je dobré vybírat podle ostatního odstínu nábytku. Jestliže máme obývací pokoj provedený v dubové barvě, vybereme dřevěný konferenční stolek stejného odstínu. Dřevěný, respektive v imitaci dřeva konferenční stolek je praktický, poměrně odolný a dobře se udržuje na rozdíl od masivu.

 

        

 

Moderní sklo, tvrzený plast, kov, nebo netradiční odstín

Obývací pokoj, který obsahuje v sestavě skleněné prvky, vybavení skleněným konferenčním stolkem může být to pravé. Skleněná plocha opticky zvětšuje místnost, takže v menších prostorech je její použití chytrým tahem. Skleněný konferenční stolek je sice moderní, ale věčně ušmudlaný a těžkopádnější. Ať už zvolíme konferenční stolek z jakéhokoliv materiálu, měl by mít alespoň jednu poličku na odkládání nejrůznějších tiskovin. TV program tak bude uklizený a přitom vždy po ruce.

 

    

 

Kombinace materiálů kov, laminát

V nabídce konferenčních stolků však můžeme najít i nejrůznější kombinace skla a dřeva. To je ta nejlepší alternativa pro ty z nás, kteří nejsme schopni rozhodnout, zda zvolit skleněnou nebo dřevěnou plochu stolku.

 

    

 

Při volbě konferenčního stolku je dobré zvážit design, ale také musíme uvažovat ryze prakticky. Na konferenční stolek si můžeme odložit televizní ovladač, časopis, šálek kávy, tedy cokoli, co nám zpříjemní odpočinek na sedací soupravě.