Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sestavy Combi od A až po H

Modulové systémy představují samostatné díly k sestavení obývacích stěn, nebo obývacích pokojů. Modulové systémy se dostávají bezkonkurenčně do popředí zájmů. Dnes vám představíme jeden z mnoha možných sestavení obývací stěny, které nabízí systém nábytku do obývacího pokoje Malt od francouzského výrobce. Kombinace dílů je nekonečná a tak jsme je pracovně nazvali Combi-Nova systémy. Sestavte si obývací pokoj na míru z dílů ze systému Nova combi.

 

         

 

Modulový systém je praktickou volbou

Každý ze samostatných dílů nábytku si můžete zvolit v libovolném počtu, jako například police na stěnu, které jsou velmi efektní, rozbíjí nudnou šeď stěny a nejsou vůbec finančně nákladné. Za velmi praktické považujeme také to, že díly jak pro vybavení jídelny, tak obývacího pokoje mohou na sebe harmonicky navazovat. Jelikož málokdo z nás má možnost samostatného zařízení jídelny, nabízí se zde možnost jídelního koutu v identickém designu dalších dílů v obývacím pokoji.

Kolekce nabízí nábytek v odstínu skořice, nebo v odstínu skořice v kombinaci s bílou. Obývací pokoj a jídelna s přidáním efektu v podobě bílého pololesku. Kolekci můžete také v obývacím pokoji, ale i jídelně velmi vhodně zkombinovat s nabídkou dílů nejrůznějších regálů.

 

     

 

Kvalitní materiál

Všechny díly jsou vyrobeny z kvalitní laminátové desky nenáročné na údržbu. Tloušťka lamina od 18 do 25 mm. Silnější desky jsou samozřejmě použity pro obvodové konstrukce nábytku. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

    

 

Přesvědčte se sami o různých možnostech sestavení námi nabízených sestav v kategorii obývací pokoje, kde nabídka francouzského výrobce hraje hlavní roli. Je opravdu jen a jen na vás, které z nabízených segmentů pro svůj interiér obývacího pokoje vyberete.