Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sestavujeme ložnici s nábytkem Aldo

O ložnicích jsme toho napsali už opravdu hodně. Kde by měla být umístěná manželská postel, jak zařídit malý interiér, nebo naopak velký interiér ložnice, který je odstín je vhodný pro místnost plnou sluníčka, nebo který pro tmavá zákoutí. Ložnice jako všechny místnosti v domácnosti mají svá pravidla, která by jsme měli s ohledem na kvalitní spánek respektovat. Nyní tedy víme co chceme a jak má být nábytek v ložnici rozmístěn, ale co samotný nákup, výběr dílů? Zkusme si vše postupně projít, třeba na naší nové kolekci Most, kterou jako nábytek do ložnice nabízí prostřednictvím Nábytku Aldo francouzský výrobce. A že je o co stát se záhy dozvíte, především pak s ohledem na pořizovací cenu.

Čím při zařizování ložnice začít?

Samozřejmě manželskou postelí. Je třeba vybrat především vhodný rozměr tak, aby oba z partnerů měli v průběhu spánku dostatek místa a vzájemně se tak nerušili. V kolekci Easy, kterou vám dnes představíme je výběr postele velmi flexibilní, jelikož si můžete vybrat až ze třech dostupných rozměrů pro umístění matrace. Navíc také můžete pořídit manželskou postel s šuplíkem jako úložným prostorem. Pokud šuplík pořídíte nabízí se jeho další varianty. Součástí šuplíku je také noční stolek. Šuplík můžete pořídit z obou stran postele, každý z partnerů ta má k dispozici jeden, včetně již zmiňovaného nočního stolku. Ale můžete pořídit třeba také postel bez šuplíku, v klasickém provedení a noční stolky pro samostatné umístění vedle postele. Ano, jen pro samotný jeden díl kolekce Easy, manželskou postel, nabízí výrobce tolik různých možností. Samozřejmě také výběr z odstínu dle vaše vkusu.

 

    

 

Všechny varianty postelí jsou přizpůsobeny také možnosti pořízení zmiňovaného šuplíku. Nebo můžete postel pořídit bez něj. Výrobce dává možnost výběru z trendy odstínů bílé, nebo kávy, v neposlední řadě nezapomněl ani na milovníky přírodních odstínů. Určitě s námi budete souhlasit, že design je velmi příjemný. A troufáme si tvrdit, že stejně jako nás i vás určitě překvapí velmi dostupná, pořizovací cena. Pro příklad uveďme sestavu ložnice Most s díly kolekce Charly na fotografii níže, která čítá manželskou postel, komodu a prostornou, šatní skříň se zrcadly. Samozřejmě s roštem a naší dopravou zdarma.

 

                                     

 

Ale dnešní článek je především o možnostech výběru. Kolekce nábytku do ložnice Most a Charly jsou dvě různé kolekce, které však můžete mezi sebou vzájemně propojovat do harmonických celků. Ostatně jak také můžete vidět na návrhu ložnice. Nabízí se tak možnost bezpočtu řešení pro vaší ložnici. Potřebujete jinou šatní skříň? Malou, velkou, se zrcadly? Upřednostnili by jste jinou komodu? To vše je v těchto kolekcích možné. Uveďme si na dalších fotografiích, třeba zrovna na odstínu káva, jaké další díly pak do ložnice můžete přidat, nebo samozřejmě naopak vyměnit.

 

                                                    

 

Ukázky produktů, které uvádíme pro odstín káva jsou jen pouhým zlomkem obsáhlé kolekce. Díváte se v ložnici rádi na televizi? Pak si v odstínu káva pořiďte do vaší ložnice televizní stolek. Máte právě v ložnici místo na malý pracovní kout? Pak si ve stejném designu pořiďte psací stůl. Pořád by jste chtěli něco jiného? Třeba skříň s posuvnými křídly a zrcadlovým průčelím? Ano, i to je možné. Kolekce, to je především možnost volného výběru a vy sami rozhodnete jako finální podobu bude vaše ložnice mít. A rozhodnete také o tom, kolik vás bude stát. Můžeme říci, že spojení kolekcí Easy a Infinty, to je nábytek na míru.