Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sestavte si vlastní návrh kuchyně

Na Aldo máte možnost pořídit kuchyňskou linku již jako hotovou, námi navrženou sestavu, nebo si můžete kuchyňskou linku navrhnout sami. Nabídka samostatných kuchyňských skříněk tuto možnost samozřejmě nabízí a sestavování je velmi jednoduché. Lze také vybrat z několika dostupných odstínů. Jak takový způsob nakupování nábytku vypadá, čemu by jste měli věnovat pozornost, aby jste s vašim návrhem byli spokojeni? Ukážeme si dnes celý postup na kuchyňské lince Cerise od francouzského výrobce. Od začátku až do konce.

 

Kuchyňská linka Industry s různorodých dílů

 

                                      

 

Kolekce Cerise je velmi moderní a provedení praktické. Výrobce pamatoval jak na malé, tak i velké interiéry, kdy pro vás stačí kuchyňskou linku interiéru přizpůsobit menším, či větším počtem daných skříněk, které nakoupíte. Tím je tento návrh tak variabilní. Velmi při znázorňování pomáhá také video, kde můžete posoudit, která z dostupných barev bude pro vás lepší, více vhodná. Vybírat můžete červenou, bílou nebo černou kuchyňskou linku.

 

                                           

 

Na fotografii, při našem návrhu, jsme kuchyňskou linku rozdělili na dvě části. První část větší, zde můžete umístit spotřebiče, druhá část v podobě jakési pomyslné komody, může být pracovní a nabízí také velké úložné prostory. Rozdělení kuchyňské linky na tyto dvě samostatné části více oživí daný interiér. Rovněž jsme brali v úvahu skutečnost, že málokdo má k dispozici tak velký prostor, aby do jedné přímky umístil linku v jedné přímce. Po pracovní stránce je to také nevhodné. Pracovně by kuchyň měla být tvořena jakýmsi pomyslným kruhem, kdy v každé části kruhu by mělo být něco umístěno. Kuchyňskou linku je proto dobré rozdělit na dvě, či pokud máte tu možnost, více částí. Každá by pak měla k něčemu sloužit. Prostor na vaření, prostor na mytí nádobí, jídelní prostor a v neposlední řadě prostor, v kterém potraviny budeme uschovávat.