Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sestavte si obývací pokoj na míru

Nabídka francouzského výrobce, ale ostatně nejen jeho, to jsou na e-shopu Nábytek Aldo kromě celých návrhů sestav daných interiérů také kolekce v široké nabídce samostatných dílů. Chceme vám na příkladu jedné kolekce ukázat, jak rafinovaně můžete vyzrát nad interiérem nejrůznějších rozměrů. Jak víme, každý z nás má pro vybavení obývacího pokoje k dispozici zcela jiné rozměry místnosti. Někdo bohužel musí obývací pokoj vytvořit v úzké "nudli", někdo má zase pokoj tak velký, že jeho vybavení se hezky prodraží. Jak vyzrát nad interiérem a jak zařídit obývací pokoj hezky, levně a navíc tak, aby jsme se v něm cítili příjemně?

Obývací pokoj v malém interiéru

Určitě nás přijde na méně peněz...ale. Potřebujeme ke sledování televize na něčem sedět. Jen samotná sedací souprava zabere mnohdy polovinu z daného interiéru. Do malých obývacích pokojů určitě nepořizujte mohutné, rustikální sedací soupravy. Potřebujete ještě spousty dalších dílů, kromě vlastní sedačky. Určitě budete pořizovat televizní stolek, konferenční stolek, nějaký ten úložný prostor, většinou v podobě vitríny, nebo šikovné komody. Navíc vše mezi sebou musí ladit, navazovat. V malých bytech často pořizujeme právě do obývacího pokoje jídelní kout, jelikož v ložnici, či dětském pokoji ne, kuchyň je nejmenší místností v bytě a tak připadá v úvahu mnohdy jen obývací pokoj. A ruku na srdce. Kolik z nás má k dispozici jídelnu jako samostatnou místnost? Proto než začnete vybírat nábytek do obývacího pokoje mějte na paměti, rozplánujte si, co všechno od něho očekáváte.

Zvažujete jídelní kout v pokoji? Uberte z rozměrů sedací soupravy. Opravdu potřebujete další úložný prostor, ale při sebevětší snaze prostě ještě jednu skříň, či komodu do pokoje nedáte? Nezapomínejte na holé stěny. Nemusí na nich viset zrovna jen obrazy bez užitku. Především pak v malém interiéru vám umístění obrazu na stěně nic užitečného nepřinese, i když jsou krásné a pokud si je opravdu můžete dovolit s ohledem na velikost interiéru, jsme pro. Dnešní nabídka designů to jsou nejrůznější police, skříňky a vitríny také s možností zavěšení na stěnu. Buďme ale trochu konkrétnější, představme si možnosti pomocí fotografií kolekce Malt.

 

Komoda Nova small     Televizní stolek Nova

 

Do malých interiérů se určitě hodí jednoduché linie pro dané díly nábytku. Nic mohutného, monstrózního, ale čistota. V jednoduchosti je síla a především pak v malých interiérech. V kolekci Malt určitě stojí za úvahu využití řady dílů na zavěšení, od polic po vitrínu. Samozřejmě můžete zvolit v libovolném počtu. Kolekci nabízíme také jako návrhy sestav pro lepší představu, jak dané díly budou v interiéru vypadat.

 

                                                          Kolekce nábytku Nova do obývacího pokoje i jídelny

 

Obývací pokoj ve velkém interiéru

Velký prostor naopak můžete oživit obrazy, dekoracemi, květináči, taburety, které jako bytové doplňky přijdou levněji než pořizovat do každého zákoutí drahý nábytek. Velký prostor využije také řadu polic a vitrín na zavěšení pro oživení velkých, prázdných ploch. Stěny se příjemně roztříští. Jak vybavit obývací pokoj velkých rozměrů nábytkem? Můžete si dovolit moderní, ale i mohutnou sedačku s místem k ležení, kdy delší část zasahuje do prostoru. Zase se velká místnost více vyplní. Místo miniaturního televizního stolku si pořiďte televizní stěnu. Nevíte co máme na mysli. Podívejte se jak vyřešil velkou místnost francouzský výrobce svým návrhem, věnujte pozornost televizní stěna, místo pořízení stolku.

 

    

 

Na naší ilustrační fotografii máte také zavěšeny vitríny na stěně, dvě vedle sebe. Efektní, levné a zaplní prázdný kout. Můžete umístit 3, nebo 4 vitríny na zavěšení v řadě. Ve velkém prostoru se fantazii meze nekladou. Vůbec nevypadá špatně v moderním, velkém pokoji umístění nějakého jednoho, mohutného segmentu. Velké čalouněné křeslo volně v prostoru, proč vlastně ne? Vše, o čem jsme vám dnes povídali samozřejmě najdete v naší nabídce. A kdyby jste přeci jen chtěli s něčím poradit, jsme tu pořád pro vás, třeba i na on-line chatu.