Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sestavte si ložnici dle Vašich potřeb

Přední francouzský výrobce nábytku Aldo, nabízí opět novinky v podobě ložnic, z kolekce francouzského výrobce. Vysoce moderní, luxusní a originální design je tak flexibilní, že každý zákazník si svou vysněnou ložnici může sestavit sám, podle možnosti velikosti interiéru a vlastních potřeb. V dnešním článku, Vám tyto kolekce představíme ve vší kráse.

Ložnice v příjemných odstínech imitace dřeva

Představujeme nábytek pro kompletní vybavení ložnice v té nejvyšší možné kvalitě z nabídka kolekcí francouzského výrobce. Mohutnost, pevnost a stabilita i tak lze jednotlivé díly charakterizovat. Nábytek, který věrohodně imituje odstín světlého dřeva dub, nábytek, který vás nezklame. Líbí se nám, že výrobce dává možnost výběru z několika rozměrů místa na spaní u postele. Každá z postelí je vždy v ceně s kvalitním roštem, ale také led s osvětlením.

    

Pro kvalitní nábytek by mělo být běžné využití pomalého dovírání šuplíků a dvířek a to kolekce nábytku Confidence samozřejmě nabízí. Díky vysoké kvalitě vás čeká také snadná montáž a rozhodně potěší tloušťka materiálu a zakulacené hrany.

Ložnice v bílém provedení stále hrají prim

Španělský výrobce začal představovat kolekce na příští rok a musíme říci, že se nám velmi líbí. Nejen moderní, minimalistický design, ale rovněž bílý odstín, který je tolik žádaný a do ložnic je jedním z nejvíce oblíbených. Pokud i vy máte malou ložnici tak musíte vědět, že bílý odstín je dobrá volba, jelikož dokáže opticky místnost zvětšit. Pokud je vaše ložnice menších rozměrů a milujete bílý odstínmanželská postel z kolekce Lanka vám kromě místa na spaní nabízí také nadstavec s policemi v jejím záhlaví, úložný prostor v přední části postele a sadu dvou hlubokých šuplíků. Úspora místa ve vaší ložnici značná. Samozřejmostí je v naší nabídce vždy rošt k posteli v ceně a doprava zdarma.

 

Manželská postel Lanka white   

 

K manželské posteli lze v identickém designu pořídit rovněž další nábytek, jelikož bílý nábytek je snad v největším zastoupení na našich stránkách, nebo lze také postel pořídit v menším rozměru místa na spaní, ale i zcela odlišném odstínu. Možností je v kolekci Lanka celá řada, dokonce tyto unikátní postele pořídíte jako řešení místa na spaní pro vaše dítě.

Závěrem

Na našich stránkách najdete postele pro dva ve velmi moderním designu, ale také stylové postele, postele z lamina, z mdf desky nebo postele z masivu. Nabídka designů a barev je velmi rozmanitá a všechny postele v této kategorii mají rozměr místa na spaní 160x200 cm.