Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sestavte si kuchyňskou linku

A my dodáme levně v industriálním designu. Každý z vás jistě disponuje jiným možným prostorem pro zařízení kuchyně. Jistě tedy možnost sestavení kuchyňské linky na základě výběru samostatných skříněk patří k velmi nejen praktickým, ale také cenově dostupným nákupům. Výroba kuchyňské linky na zakázku bývá totiž finančně náročná a řešení sestavení kuchyňské linky pomocí sektorových skříněk příjde mnohým z vás vhod. Sestavení kuchyňské linky není vůbec ničím složitým. V dnešním článku vás seznámíme se systémem kuchyňských linek na míru na našem portále a to od francouzského výrobce.

 

                                        

 

 

Čím u sestavování kuchyně začít?

Snad nejprve výběrem designu. Jakou kuchyňskou linku, jakého designu a barvy vůbec chcete. Pokud si vyberete svou kuchyňskou linku, je třeba mít již rozplánováno, kolik má měřit, zda bude do rohu či do přímky, kde bude dřez, kde lednička a co vše v kuchyňské lince vlastně bude. Pokud máte již danou představu o skříňkách, stačí přistoupit k výběru. Celkově můžeme zařadit nabídku kuchyní na Aldu k cenově velmi dostupným, také s ohledem na to, že každá z dolních skříněk je již naceněna s pracovní deskou. Horní skříňky zase nabízí opravdu velmi široký výběr, nejen skříněk, ale rozměrově rozlišných vitrín s prosklením. Materiálem skříněk horních i dolních je mdf deska nenáročná na údržbu, typický materiál pro kuchyňské linky. Pracovní desku si můžete vybrat ve čtyřech barevných variantách. Pokud tedy víte, jaké skříňky chcete, vždy je třeba začít sestavováním spodních části kuchyňské linky. Až po sestavení dolní části, přistupujeme k výběru horních skříněk. Všechny skříňky mají v nabídce uvedeny rozměry, sami si tedy můžete spočítat, zda můžete ještě nějakou tu skříněčku pořídit, aby se Vám linka vešla do rozměru, který požadujete, chcete.

 

 

 

 

Jak vybrat skříňku pro kuchyňskou linku?

Jistě pokud plánujete vlastní kuchyň, víte, co do jednotlivých skříněk budete umisťovat. Víte, zda máte v kuchyni již špajz, nebo vyřešíte tento praktický prostor v kuchyni na suché potraviny skříňkou. Nenechte se zlákat tím, že budete kuchyňskou linku sestavovat s ohledem na to, aby byla především krásná. Kuchyň musí být především praktická a i posloupnost skříněk a jejich řazení musí mít logiku a musí být praktické, byť i za cenu designového ústupku, že ta či ona skříňka by po levé straně vypadala líp, ale po pravé straně ji zase více využiji. 

 

                                   

 

Nenechte se také zlákat sice krásnými skříňkami s prosklením, ale přeci jen jsou věci a budou, které potřebují být za zavřenými dvířky. Skleněné vitríny by měly sloužit za účelem vystavení krásného servisu, či nejrůznějších dekorací. V neposlední řadě, je třeba při výběru kuchyně uvést, zda chcete pracovní desku v jednom díle, či po dílcích navazujících na velikost skříňky. Jak vidíte, vše lze rozplánovat. A pokud jsme se dostali již zde, zbývá při výběru dané skříňky zvolit pouze k jakému typu kuchyňské linky patří a pokud je možnost volby barvy, zvolit požadovaný odstín. Sestavování kuchyňských linek na Aldu je velmi jednoduché. Bydlení pro Vás bude hrou.