Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sestavte si kuchyň z masivu

Nábytek z masivu patří v posledních několika letech k vyhledávanému sortimentu nábytku. Přírodní materiál, v mnoha případech kvalitní stále ruční práce, to vše ovlivňuje výběr právě výrobků z masivu. Nové technologie rovněž nabízejí i možnost nových designů, které plně pokryjí potřeby moderního bydlení. Nábytek z masivu na Aldo, to jsou kvalitní výrobky německé společnosti Interlink.

 

 

Jídelní lavice z masivu jsou praktické

Jídelní lavice z masivu jsou mnohdy základem příjemného posezení v kuchyni. Jídelní lavice s designem situovaným do rohu místnosti šetří místo v kuchyni a nabízí spousty míst k sezení. Kuchyň s jídelním koutem z masivu navozuje příjemnou atmosféru, relax, podmíněný právě použitím přírodních materiálů.

 

   

 

Jídelní lavice na Aldo představujeme z borovicového dřeva s povrchovou úpravou bezbarvého laku. Lavice z masivu, ostatně jako všechny produkty z masivu patří do kategorie ekologického nábytku. Jídelní lavice z masivu jsou celodřevěné, s čalouněním, rohové, nebo samostatně umístitelné. Jídelní lavice z masivu můžete doplnit i malými taburety z masivu, které jsou velmi praktické a cenově dostupné.

 

 

Jídelní stoly z masivu v kuchyni

Jídelní stůl z masivu je samozřejmě součástí jídelních židlí a jídelních lavic z masivu. Jídelní stoly z masivu představujeme s možností rozložení, či jako pevné stoly. Design v široké nabídce od stolů obdélnikových, čtvercových až po stoly z masivu kulaté. Jídelní stoly z masivu jsou ošetřeny trojí vrstvou bezbarvého laku, který dřevo chrání před jeho poškozením. I přes to, je lépe na masivní stoly nepokládat horké předměty pro zachování jeho vzhledu po několik let. Jídelní stoly a židle z masivu pak můžete dále doplnit kredency z masivu, stojany na víno z masivu, policemi a jinými bytovými doplňky z masivu.

 

Nábytek z masivu do kuchyně a jídelny

Jak jsme již uvedli, nejen stoly a židle patří k vybavení kuchyně, či jídelny, kde je dominantním materiálem dřevo. Na Aldu najdete rovněž jídelní židle a stoly z bukového dřeva s možností širokého výběru moření dřeva a potahové látky. K vybavení nábytku z borovicového dřeva můžeme zase nabídnout kredency z masivu, které působí v interiéru velmi stylově.

 

 

Celý interiér z masivu pak v neposlední řadě můžete doplnit bytovými doplňky z masivu. Pokud správně zvolíte i dekorace v podobě bytové textilu jako ubrusy, či keramických doplňků, získáte originální design s neopakovatelnou atmosférou.