Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sestava ložnice, kolekce Toronto

15% Prostor pro matraci 140x190cm
Postel Toronto oak antik

Postel Toronto oak antik

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
9 862 Kč
8 383 Kč
Manželská postel Toronto

Manželská postel Toronto

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
10 476 Kč
Šatní skříň Toronto

Šatní skříň Toronto

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
17 991 Kč
Komoda do ložnice Toronto

Komoda do ložnice Toronto

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
7 112 Kč

Kolekce nábytku do ložnice v netradičním a elegantním spojení odstínů. Kolekce, kde francouzský výrobce nabízí velmi flexibilní výběr dílů, kdy jen u postele nabízí nejméně čtyři možnosti pro její podobu. Je tak na vás, jak bude vybavení vaší ložnice vlastně vypadat. Líbí se nám tyto možnosti výběru, kolekce Toronto tak může oslovit ty z vás, kteří mají pro vybavení ložnice jen velmi malý prostor, ale i ty z vás, kteří naopak pro vybavení ložnice disponujete prostorem velkým. Materiál laminátové desky 15 - 22 mm a každá z variant postele vždy v ceně s lamelovým roštem v kovovém rámu.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Doplňky v pokoji

Filtru neodpovídá žádná položka.