Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sedací pytel praktický vánoční dárek

Na nábytku Aldo sedací pytle nenabízíme, ale věříme, že v našem článků jako společnost věnující se také přeměnám interiérů, která tu a tam po sedacím pytli také šáhne, můžeme k tomuto tématu něco říci. Sedací pytle patří k velmi mladým sourozencům klasického sedacího nábytku, který se na našem trhu objevil před necelými deseti lety. Sedací pytel můžete pořídit jako skvělý vánoční dárek nejen dospělým, ale i dětem. Sedací pytel oživí interiér obývacího pokoje stejně tak dobře, jako interiér dětského pokoje. my vám ale dnes chceme představit trošku jiné návrhy, především pro děti. Sedací pytle v podobě velkých plyšových hraček? Ano, na nábytku Aldo netradiční designy milujeme.

Sedací pytle dětem

Sedací pytle patří k nábytku, které si zamilovaly především děti, pokud je na místě zařadit dětský, sedací pytel ještě do kategorie nábytku. Jako oblíbená hračka je začlenění pro naše děti osobitější. Příznačné vlastnosti dětských pytlů se dají prakticky využít mnoha způsoby. Jako nábytek poskytnou pohodlné sezení při sledování televize, nebo při čtení. K popsání sedacího pytle jako oblíbené hračky, bychom měli přizvat právě naše děti. Jejich fantazie je jednoznačně lepší než obrazotvornost dospělých. Dětské sedací pytle jsou velmi kvalitní, proti -alergické, a v neposlední řadě velmi jednoduché na údržbu. Ortopedové schvalují jejich schopnost uvolnit ztuhlé svalstvo. Dětský sedací pytel jako nábytek však nedoporučujeme ke každodennímu sezení při stolování, nebo u psacího stolu. Důvodem je jeho měkkost a nevyhovující výška. Sedací pytle se stávají hitem mnoha dětských pokojů.

            

Dětská postel Tobo    Dětská postel Amori

 

Sedací pytle dospělým

K velkým přednostem sedacích pytlů patří ergonomický tvar, který se stoprocentně dokáže přizpůsobit našemu tělu. Díky vytvarovaní schopnosti předejme bolesti zad, které nás velmi často postihují při dlouhodobějším sezení v kancelářském křesle nebo židli. Sedací pytle se vyrábějí bez použití jakékoliv pevné konstrukce, jejichž obsah je vyplněn drobnými polyesterovými kuličkami, díky čemuž zaručují velmi komfortní a pohodlné sezení. Výhoda polyesterových kuliček spočívá ve stoprocentním tvarování a přizpůsobení se aktuální poloze sedícího. Komfort sezení je přizpůsoben každému jednotlivci individuálně, jelikož někdo rád sedí na tvrdším, jiný naopak na měkčím. Tvrdost lze ovlivnit objem kuliček, pokud chceme tvrdší výplň, jednoduše vyplníme obsah větším počtem kuliček. Pokud naopak upřednostňujeme měkčí sezení, kuličky z výplně jednoduše odebereme. Na nábytek Aldo sedací pytle pro dospělé nenabízíme, ale to není důvod, proč je nepředstavit.

 

Obývací stěna On Air    Na nábytku Aldo široký výběr regálů

Sedací pytle v podobě taburetu

Pokud o koupi sedacího pytle uvažujete, vězte, že na našem portále, je výběr poměrně velký a můžete si vybrat z široké škály barev, tvarů, typů a výrobců. Záleží hlavně na Vás, co se vám líbí, jak se Vám bude jaký pytel hodit do interiéru a kolik chcete investovat peněz. Výrobou sedacích pytlů se dnes zabývá mnoho společností a dnes se vyrábí z moderních, snadno udržovatelných materiálů. Nejčastěji je na povrch pytle použit jako materiál nylon, který má ale proti - alergické atestace a tak s ním nebudete mít problémy i když na alergie trpíte.

 

                                                           Nábytek Aldo k toaletním stolkům nabízí taburety

 

Pokud tedy hledáte vhodný doplněk do svého pokoje a zároveň máte rádi příjemné posezení, tak na našem portále nábytku Aldo, jsme je zařadili do kategorie dětský nábytek v sekci dekorací.