Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatní stěny, levné řešení do malého interiéru

Hledáte nějakou náhradu za šatní skříň, která se vám i při nejlepší vůli do vašeho pokoje nevejde? V posledních letech přinášejí výrobci nábytku velmi důmyslné, multifunkční designy, které šetří více místa v interiéru a šatní stěny mezi takové designy rozhodně patří. Pro koho jsou šatní stěny určeny a kdy je vhodné ji pořídit? Důvodem pro pořízení šatní stěny je samozřejmě malý interiér, ať už ložnice, nebo předsíně. Ale dalším důvodem může také být to, že bydlíte jen přechodně na nějakou dobu v podnájmu a máte v plánu se teprve stěhovat a vaše bydlení v budoucnu zařizovat. Pak je škoda utrácet peníze za skříň, která by se vám později k ničemu nehodila. V takovém případě je lépe pořídit šatní stěnu jako přechodné a velmi levné řešení a výběr skříně nechat na později, až budete třeba zařizovat ložnici. Pak může být vaše skříň v identickém designu jako ostatní vybavení ložnice. Jaké jsou na našem trhu šatní systémy, které plnohodnotně nahradí šatní skříň?

 

Šatní stěny a šatní skříně do malého interiéru

Začněme nejčastěji diskutovaným problémem, jak uložit všechny svoje věci, když je prostor k tomuto účelu určený opravdu velmi malý. Nabízí několik variant. Vestavěná šatní skříň na míru atypických tvarů, která je však opravdu velmi finančně náročným řešením. Navíc skříň zhotovenou na míru už později v jiném interiéru neuplatníte a pokud víte, že máte v plánu ještě stěhování, pak toto drahé řešení tak i tak odpadá. Ukládání věcí můžete vyřešit také pořízením několika skříní či doplňkových komod malých rozměrů a rozmístit je různě po pokojích. Ano dá se, ale vaše oblečení nebude pohromadě na jednou místě. Posledním řešením a nám se zdá hned z několika důvodů velmi praktickým, jsou již zmiňované šatní stěny.

 

 

Šatní stěny mají jednu velkou výhodu. Jsou variabilní, sestaveny z několika samostatných regálů, polic a komod a vy sami tak rozhodujete o její finální podobě. Vaše šatní stěna pak může být dle velikosti interiéru delší či kratší, zkrátka přizpůsobena rozměrům pokoje. jsou také různé typy stěn. Vysoké, nízké, v nejrůznějších odstínech a s nejrůznějším uspořádáním polic a skříněk. Na fotografiích představujeme šatní stěny francouzského výrobce, který nabízí šatní stěnu vysokou a nízkou, když máte třeba zešikmený strop. Jak jsme již zmínili, šatní stěny jsou variabilní a tak každý prostor nejrůznějšího tvaru může být využit.

 

                                                 

 

 

Šatní stěny a šatní skříně do velkých interiérů

Šatní stěny však nachází uplatnění i ve velkých interiérech, i když máte dostatečné místo na prostornou šatní skříň. Šatní stěny začínají být velmi módní záležitostí, jsou jedním z prvků symbolizující moderní bydlení, moderní domácnost. A proto také výrobci přicházejí s nabídkou šatních stěn do velkých prostorů. Pokud zvolíte jedno z elegantních řešení, pak šatní stěna může zaplnit nudnou prázdnou stěnu. Šatní stěny jsou v podstatě pořadače oblečení a jako takové jsou rozhodně přehlednější než skříně. A i zde platí možnost variabilního sestavení. Šuplíky i police budete mít přesně tam kde vy budete potřebovat.

 

                                 

 

Fotografie představují šatní stěny do větších interiéru. Můžete ještě další regály přidat pro získání větší délky a více místa. Šatní stěny jsou vždy ve velmi moderním designu a jako takové se pomalu, ale jistě stávají módním trendem současných domácností, kdy je kladen velký důraz především na praktičnost nábytku. A šatní stěna jsou opravdu způsobem, kdy vaše věci, předměty získají své místo a budou přehledně uloženy. Navíc šatní systémy jsou cenově velmi dostupným řešením úložného prostoru, ostatně jak jsme zmínili hned v úvodu.