Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní stěna Primo

Výrobce: PRS
Kód: PRS0050-2017
nedostupné
1 997 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 180 cm
Šířka (cm): 142 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Hmotnost: 33 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Šatní stěna která padne do každého interiéru

Ať už si zařizujete byt, či jen trpíte klasickým ženským problémem, že nemáte v čem chodit ale skříně jsou plné, řešením pro vás může být tato šatní stěna, která nabízí dostatek úložného prostoru. Tyto sestavy můžete umístit jak do předsíně, tak do ložnice místo klasické šatní skříně. Kvalitní skříně s dostatkem úložného prostoru představují poměrně vysokou investici, proto většina lidí zejména v podnájmech upřednostňuje šatní stěny, u kterých pořizovací cena není tak vysoká. Šatna nabízí čtyři police i šíři 60 cm, jeden šuplík a šatní tyč. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska, která je velice snadná na údržbu. Na našem eshopu naleznete hned několik variant tohoto produktu. Toto provedení nabízí také vrchní desku, která z části zamezuje aby se dostával prach do oblečení. Nábytek je odáván v demontu s nutností montáže dle návodu.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu