Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříně s posuvnými křídly

Nabídka šatních skříní je velmi různorodá a to nejen designem, ale také také vnitřním uspořádáním a způsobem otevírání. Mezi velmi oblíbené šatní skříně se řadí právě ty, které nabízejí posuvná křídla oproti klasickému otevírání pomocí pantů. Skříně s posuvnými křídly navíc působí velmi moderně a také pro moderní design se ve většině případů používají. Co vše vám v kategorii šatních skříní ale dnešní výrobci mohou nabídnout?

Skříně jako šatny

Od minulého roku jsme velmi rozšířili nabídku nejen skříní s posuvnými křídly, ale rovněž s velkými rozměry. Poptávka po šatních skříních, které jsou náhradou za montované, finančně náročné skříně je stále větší. Mezi rozměrově největší skříně, které opravdu nabízí spousty úložného prostoru pak patří také ty, které zároveň nabízí již zmiňované otevírání skříně za pomocí posunu křídel. Velké skříně jsou jistě ideální právě pro tento mechanismus, jelikož průčelí skříní samo o sobě při takových rozměrech je těžké. Manipulace díky posuvnému mechanismu je tak značně ulehčena, zjednodušena.

 

                                           Šatní skříně z kolekce Nestor

 

Mezi velmi oblíbené designy skříní patří také ty, které jako průčelí nabízí zrcadlo. Buďto výrobce volí celé zrcadlové průčelí, nebo zvolí zrcadlo na jednu polovinu skříně, tedy na jedno křídlo. Z naší nabídky máte také možnost vybírat nejrůznější provedení vnitřního uspořádání prostoru, od policového až po ryze šatní. Rovněž je velmi široká nabídka nejrůznějších barev, či jejich kombinací. Mezi nejvyhledávanější se pak zařazují šatní skříně bílé nebo proklad černé. Ale také skříně v přírodním provedení mají své zástupce.

 

Šatní skříň z kolekce Nestor    

Velkým módním trendem se u skříní v minulém roce staly potisky. Není ničím výjimečným, když je na průčelí skříně zobrazena třeba fotografie města, nebo hodin, jak můžete vidět na první fotografii. Velká oblíbenost takového designu je především při výběru skříně do dětského, nebo studentského pokoje. Kromě rozměrově velkých šatních skříní samozřejmě u nás najdete také menší, či s klasickým otevíráním. Skříně nabízíme jako samostatný díl nábytku, nebo jsou součástí návrhu sestavy ložnice. V každém případě je z čeho vybírat, včetně skříní rustikálních.