Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříně našeho holandského partnera

Se šatními skříněmi nejen našeho holandského partnera, ale také francouzského si najdete to nejvhodnější oblečení každé ráno a ještě budete mít dost času na snídani. Nabídka šatních skříní na Aldo nábytku, patří k velmi obsáhlým. Dominantní jsou právě šatní skříně tohoto výrobce a některé z nich si v dnešním článku představíme. A nezapomínejme ani na šatní skříně pro děti, nebo otevřené šatní systémy.

Přehledné uspořádání

Víme, jak těžké je najít tu správnou halenku, když máte oblečení nacpané v příliš malých šatních skříních. A také víme, jak Vám může pomoci ta správná šatní skříň. Jako první, vám představíme šatní skříň, která představuje velmi zajímavé rozdělení křídel na několik úzkých dílů, které jsou velmi lehce manipulovatelné. Šatní skříň nabízí police, ale i šatní tyč. Výrobním materiálem je laminátová deska, která není náročná na údržbu. Šatní prostor, Vám přehledně uspořádá všechny oděvy od vlněných svetrů, až po hedvábné šátky. Vašemu oblečení dopřeje tolik potřebný prostor a Vy budete mít o všem přehled.

 

    

 

Skříň, jako Vaše opora

Abychom měli jistotu, že Vám Vaše skříň bude oporou při ranním spěchu i při převlékání na slavnostní příležitosti podrobuje náš holandský výrobce skříně náročným zkouškám, které simulují léta každodenního používání. Šatní skříň Delta, na druhé fotografii je zase zárukou kvality holandského výrobce! Šatní skříň s posuvnými dveřmi patří k velmi praktickým a v případě skříně Delty to platí dvojnásob, pro její možnosti úložného prostoru. Nabízíme ve dvou barevných provedeních a s možností doobjednání sady tří polic. Jak naplníte svou šatní skříň a jaké zvolíte vnitřní uspořádání, je už jen na Vás.

 

                                                          Šatní systém Nestor

 

Skříně otevřené, věšáky, šetříme nejen váš čas, ale i peníze

Na nábytku Aldo, děláme všechno pro to, aby naše šatní skříně měly co nejnižší možné ceny a proto jsme i některé šatní skříně pojali po svém, ale my věříme, že se vám návrhy, jak ušetřit za pořízení šatní skříně budou moc líbit.  

 

                               

 

Představuje sadu dvou kovových věšáků v elegantním a určitě velmi trendy industriálním designu. Věšáky s multifunkčním využitím, věšáky do každého interiéru. Umíme si je představit v koupelně na ručníky, v šatně, na balkóně pro zavěšení květináčů a třeba vy, vymyslíte úplně jiný způsob využití. V ceně dva kusy věšáků, které lze zavěsit různými způsoby. Vedle sebe, nad sebou, ale také pro uchycení do stropu jako na jedné z našich fotografií. Navíc design je opravdu velmi unikátní a tak věšáky jsou nejen praktické, ale budou i ozdobou vaší domácnosti. V neposlední řadě vás určitě příjemně překvapí vysoká nosnost. Tedy zatížení, které vám umožní zavěsit i těžší kabáty.

 

                                                                              

 

Závěrem

Věřte, že na nábytku Aldo, děláme všechno pro to, aby co nejméně žen muselo utíkat na autobus v horší halence, než by si přály (protože ta pravá nebyla k nalezení), a aby si co nejvíce lidí vyslechlo od svého okolí pochvalu, jak mají krásně sladěné oblečení a jak jim to sluší. Dobré pohody docílíte právě se šatními skříněmi holandského výrobce.