Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříně jako samostatný díl

Nabídka šatních skříní se kromě samozřejmě designu, odstínů a dalších rozdílností dělí také podle toho, zda je pořizujeme samostatně, nebo jsou součástí sestavy ložnice nebo dětského pokoje. Také známe šatní skříně menších rozměrů, které jsou součástí obývacích pokojů. My se však v dnešním článku budeme věnovat šatním skříním, které pořizujeme samostatně ve zcela odlišném designu a využití, než jsou další díly ložnice apod. Takové šatní skříně, které jsou určeny k samostatnému umístění v interiéru jsou ve většině případů pořizovány když nám chybí úložný prostor a hledáme vhodné řešení na jeho doplnění.

 

                                                   Prostorná šatní skříň Confidence

 

Šatní skříně, nebo šatní stěny?

Na fotografii vám představujeme šatní skříně kolekce Carla. Skříně, které již nabízí opravdu spousty úložného prostoru. Takové rozměry řadí šatní skříň mezi šatní stěny, to znamená, že jsou především určeny do vstupních hal, nebo předsíní. Větší šatní skříně, které vám na našem portále představuje jsou řešeny především posuvnými dveřmi, aby alespoň ušetřily trochu z tolik potřebného prostoru v domácnostech. Šatní skříně jsou vyrobeny ve většině případů z mdf desky, nebo lamina. Nejsou tedy náročné na údržbu. Velmi praktické a často používané je rovněž zrcadlo, umístěné na prostředním křídle průčelí šatní skříně. Další skupinou, neméně vyhledávanou jsou šatní stěny, které již řeší úložný prostor komplexně. Šatní stěna je sestavena nejen z prostoru na kabáty, ale také ze spousty doplňujících šuplíků, komod, odkládacích poliček a to vše v jednom díle nábytku.

 

     

 

Věříme, že i vy najdete na našich stránkách v nepřeberném množství možností "svůj" návrh a vhodný design takové šatní skříně, která vyřeší vaše starosti s úložným prostorem.