Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň SZ04

Kód: MWSZ04
Dřevěná šatní skříň z kategorie rustikálního nábytku vhodná svými rozměry i pro menší interiéry. Skříň vyrobíme i dle vašich rozměrů.
nedostupné
13 213 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 195 cm
Šířka (cm): 72 cm
Hloubka (cm): 68 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: SZY05

Šatní skříň ze dřeva borovice, rustikální nábytek na míru

Dřevěná šatní skříň je svými rozměry vhodná i pro malé interiéry, nebo v těch větších jako doplnění úložných prostorů. Výrobce nabízí typický design charakteristický pro rustikální nábytek, včetně stylových kovových úchytek a kování. Ale to, na co chceme především upozornit, je možnost přizpůsobení skříně vašim požadavkům. Co vše na skříni můžete změnit vám nyní představíme. Nejprve však něco málo ke kvalitě.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, které je pro něho prioritní. Proto také používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změny teploty, nebo vysoké vlhkosti v daném interiéru. Nábytek je i dalších několik let stále stejný. Příjemné je jistě dodání v díle bez nutnosti jakékoliv montáže, stačí jen pro skříň vybrat vhodné místo.

 

Nábytek Aldo a rustikální interiéry

Kromě výroby šatní skříně dle vámi zadaných rozměrů, můžete zvolit také její povrchovou úpravu, respektive její odstín. Ale pořád to není vše. Pro skříň můžete zvolit také její vnitřní uspořádání. Necháte ji rozdělit na dvě části, jedna část s policemi a druhá s šatní tyčí, nebo zvolíte jenom tyč, nebo také jenom police po celé šíři skříně. V několika příkladech uvádíme rovněž dostupné povrchové úpravy.- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavu


Za provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny. Za výrobu na zakázku kdy měníme rozměry, pak příplatek ve výši 20 % ze základní ceny.

Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu