Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň SZ01

Kód: MWSZ01
Dřevěný nábytek se těší velké oblibě. Nejen pro samotný materiál dřeva borovice a design, ale rustikální skříň vyrobíme na zakázku.
nedostupné
19 650 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 195 cm
Šířka (cm): 107 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: SZY01

Rustikální šatní skříň z borovice vyrobíme na zakázku

Rustikální nábytek je jedinou kategorií, kde vám dané designy můžeme vyrobit na zakázku. Vždy je třeba vycházet z návrhu designu, který představujeme a změnit můžete jako u šatní skříně výšku, šířku, nebo hloubku. Šatní skříň je typickým příkladem rustikálního designu se vším všudy, včetně stylových prvků jako jsou úchytky, nebo kování.

Navíc výrobce klade velký důraz na kvalitu, které je pro něho prioritní. Proto také používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změny teploty, nebo vysoké vlhkosti v daném interiéru. Nábytek je i dalších několik let stále stejný. Příjemné je jistě dodání v díle bez nutnosti jakékoliv montáže, stačí jen pro skříň vybrat vhodné místo.

 

 

Rustikální nábytek v interiéru

Kromě výroby šatní skříně dle vámi zadaných rozměrů, můžete zvolit také její povrchovou úpravu, respektive její odstín. Ale pořád to není vše. Pro skříň můžete zvolit také její vnitřní uspořádání. Necháte ji rozdělit na dvě části, jedna část s policemi a druhá s šatní tyčí, nebo zvolíte jenom tyč, nebo také jenom police po celé šíři skříně. V několika příkladech uvádíme rovněž dostupné povrchové úpravy.

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavu


Za provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny. Za výrobu na zakázku kdy měníme rozměry, pak příplatek ve výši 20 % ze základní ceny.

Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu