Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň SZ 06

Kód: MWSZ06
Šatní skříň z kategorie rustikálního nábytku v originálním designu. Dřevo borovice v netradiční venge patině dodává designu elegance.
nedostupné
24 230 Kč

Parametry produktu

Barva: wenge patina
Výška (cm): 195 cm
Šířka (cm): 107 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: SZY07A

Šatní skříň ze dřeva borovice, rustikální nábytek

Netypické provedení šatní skříně z kategorie rustikální nábytek s povrchovou úpravou na fotografii venge patina. Kvalitní nábytek, při jehož výrobě je stále ještě využíváno ruční práce. Za povšimnutí stojí propracované detaily jak v podobě mřížky, tak v podobě úchytek, které jsou kované. Nový nábytek s designem, který jistě patří do stylového bydlení.

Navíc výrobce klade velký důraz na kvalitu, které je pro něho prioritní. Proto také používá dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí pozdější deformaci nábytku vlivem změny teploty, nebo vysoké vlhkosti v daném interiéru. Nábytek je i dalších několik let stále stejný. Příjemné je jistě dodání v díle bez nutnosti jakékoliv montáže, stačí jen pro skříň vybrat vhodné místo.

 

Rustikální nábytek na zakázku

Jedinou kategorií na nábytku Aldo, kde vám můžeme nabídnout výrobu na zakázku je právě rustikální nábytek. Konkrétně pro šatní skříň můžeme upravit dle vašeho požadavku výšku, šířku, ale také hloubku. Zvolit můžete i vnitřní uspořádání, zda chcete skříň s policemi, nebo s šatní tyčí, či obojí. Tedy rozdělenou na dvě části. Ale pořád to není vše, co si můžete vybrat z několika možností. Jsou zde ještě odstíny, či chcete-li povrchové úpravy. Ty pro rustikální nábytek jsou vždy přírodními vosky, ale jejich odstín lze zvolit. Nebo zcela bez odstínu?- rustikální nábytek světle hnědý vosk 
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavu


Za provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny. Za výrobu na zakázku kdy měníme rozměry, pak příplatek ve výši 20 % ze základní ceny.

Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvalitě použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu