Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Šatní skříň SZ 05

Výrobce: MW
Kód: MWSZ05
24 936 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: světle hnědý vosk
Výška (cm): 205 cm
Šířka (cm): 107 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: SZY06

Dřevěná šatní skříň v netypické úpravě

Jedna z velmi originálních šatních skříní z kategorie rustikální nábytek. Na fotografii uvedena v odstínu světle hnědý vosk. Netradiční na šatní skříní je bezesporu provedení průčelí, kdy křídla skříně jsou s výpletem. Zasazena do interiéru, skříň působí velmi originálně. Je takovým můžeme říci uměleckým dílem.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá pro výrobu nábytku pouze dřevo borovice kvalitní, bez a suků, samozřejmě řádně vysušené. Zamezí se tak v maximální míře pozdějšímu praskání desek vlivem změny teplot, či působením relativní vlhkosti v místnosti. A vlhkost nábytku ze dřeva především nesvědčí. Příjemné je jistě také dodání šatní skříně v díle, není třeba nic skládat a montovat. Tak jak skříň vidíte, pouze vhodně umístíte do interiéru.

 

Rustikální šatní skříň na zakázku

Jedinou kategorií na nábytku Aldo, kde vám můžeme nabídnout výrobu na zakázku je právě rustikální nábytek. Konkrétně pro šatní skříň můžeme upravit dle vašeho požadavku výšku, šířku, ale také hloubku. Zvolit můžete i vnitřní uspořádání, zda chcete skříň s policemi, nebo s šatní tyčí, či obojí. Tedy rozdělenou na dvě části. Ale pořád to není vše, co si můžete vybrat z několika možností. Jsou zde ještě odstíny, či chcete-li povrchové úpravy. Ty pro rustikální nábytek jsou vždy přírodními vosky, ale jejich odstín lze zvolit. Nebo zcela bez odstínu?

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavu


Za provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny. Za výrobu na zakázku kdy měníme rozměry, pak příplatek ve výši 20 % ze základní ceny.Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.