0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Split 3835RC18

Výrobce: PRS
Kód: PRS00232-2014
12 341 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 217,5 cm
Šířka: 181,5 cm
Hloubka: 61,4 cm
Hmotnost: 167 kg
Počet balíků: 6 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: skořicová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Prostorná šatní skříň Split

Kolekce Split nabízí řadu dílu na výběr pro vybavení ložnice. Již tradičním dílem v ložnici je určitě šatní skříň, samozřejmě pokud vám to prostor dovolí, jelikož skříně určená do ložnice jsou rozměrově vždy větší. Šatní skříň Split nabízí oblíbené řešení posuvných křídel a rovněž oblíbené zrcadla na jejich průčelích. Výrobce zvolil módní odstín skořice.

 

Autorem kolekce Split, nábytku do ložnice, je francouzský výrobce, který klade důraz na kvalitu za dostupnou cenu. Pro výrobu skříně použil klasický laminát s tloušťkou desek od 16 do 25 mm. Silnější desky jsou pak použity pro obvodovou konstrukci skříně, čímž je zaručena její pevnost a stabilita. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Ložnice Split

Jak jsme již zmínili v úvodu, kolekce Split je pro zařízení ložnice velmi flexibilní. Vy sami rozhodujete, jak vlastně vaše ložnice bude vypadat. Z čeho, kromě skříně můžete vybírat? Můžeme říci klasické, typické díly pro vybavení právě ložnice jako je komoda, noční stolky a postel.

Ale vraťme se ještě k šatní skříni. Nejvíce vás bude zajímat bezesporu její vnitřní uspořádání, které dokládáme na ilustračních fotografiích.

 

 

Rozměry je samozřejmě skříň vhodná pro manželské páry. Díky vysoké kvalitě, kterou je francouzský výrobce již na našem portále pověstný, je manipulace s křídly velmi snadná. A u velké skříně je to podstatné, jelikož křídla jsou díky vlastním rozměrům těžká.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.