0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Šatní skříň Slyde H56.215

Výrobce: Gaut
Kód: GA0011-2014
19 406 Kč
Dostupnost:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 220 cm
Šířka: 191 cm
Hloubka: 64 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: čokoláda
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní šatní skříň Slyde se zrcadlem

Máte rádi čokoládu? Pokud ano, v naší nabídce najdete také několik návrhů designů v odstínu čokoláda. Francouzský výrobce představuje velmi moderní design šatní skříně do ložnice, nebo předsíně, které mohou být náhradou za vestavěnou skříň. Úložné prostory jsou díky velkým rozměrům skříně srovnatelné s vestavěnými, ale naši skříň můžete v případě potřeby přestěhovat.

Skříň Slyde nabízí řadu předností a nejdůležitější je zde především kvalita. Také proto vám na šatní skříň nabízíme prodlouženou záruku až na 3 roky.

Francouzský výrobce, který je autorem návrhu, klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu bylo použito mdf desky (nesrovnatelné s laminem), která má zakončení hran pomocí abs systému. Velmi příjemně je zvolen odstín, netradiční a v posledních letech velmi žádaná povrchová úprava, dub šedý.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Šatní skříň v sestavě ložnice Belem

V nabídce najdete kolekci Belem, která v identickém odstínu nabízí samostatné díly pro vybavení ložnice. Můžete tak z široké nabídky právě skříní Slyde měnit v sestavě podobu šatní skříně dle vašeho vkusu. Pro skříně jsou rozdílné v provedení průčelí křídel.

 

Šatní skříně Slyde v nabídce nejen s možností výběru průčelí křídel, ale také v odstínu dub šedý, světlejší variantě. A pro naše zákazníky vždy platí doprava zdarma v rámci celé republiky.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Šatní skříň Slyde H55.220

Šatní skříň Slyde H55.220

Dostupnost:
3 - 4 týdny
23 797 Kč
Šatní skříň Slyde H55.240

Šatní skříň Slyde H55.240

Dostupnost:
3 - 4 týdny
20 057 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.