Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň s šuplíky čtyřdveřová Eco oak molina

Výrobce: Trasman
Kód: TRS0034-2023
  • oblíbený odstín dub šedý v imitaci
  • výška 202 cm, šíře 160 cm, hloubka 52 cm
  • materiál laminátu, povrchová úprava dýha
  • exkluzivně od španělského výrobce
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
15 976 Kč

Parametry produktu

Výška: 202 cm
Šířka: 160 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 127 kg
Počet balíků: 5 ks
Barva: dub šedý
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Šatní skříň v populárním odstínu dub šedý

Všeobecně se v posledním roce dostal v bytovém designu šedý odstín do popředí zájmu. V kolekci Eco od španělského výrobce, můžete najít celou řadu šatních skříní a komod s povrchovou úpravou dub šedý v jeho imitaciŠpanělský výrobce v kolekci Eco nabízí pro zařízení úložných prostorů nekonečné množství možností. Šatní skříň, kterou vám nabízíme nyní, patří k rozměrově největším a lze dokonce ke skříni pořídit nadstavec. Můžete tak pro úložný prostor využít šatní skříň, která zaplní místo od podlahy, až po strop. Pokud však nadstavec nevyužijete, můžete pořídit šatní skříň tak, jak vám nyní nabízíme. Členité dělení úložného prostoru, které je navíc doplněné šuplíky. Vnitřní uspořádání nejlépe posoudíte na fotografii, kde představujeme skříň rovněž otevřenou. Velmi oblíbený přírodní odstín, ale v kolekci Eco najdete šatní skříň v identickém designu i v populárním bílém odstínu, nebo odstínu dub světlý.

Kolekce Eco je velmi obsáhlá a kromě šatních skříní nabízí i dětský nábytek a řadu komod. Kvalitní zpracování, které španělský výrobce vždy zaručuje a tak jsme velmi rádi, že vám můžeme jeho produkty, exkluzivně na našich stránkách, nabízet již řadu let. Šatní skříň do ložnice, nebo velké předsíně či vstupní haly, bude pro tento návrh ideální umístění. Doručení naší vlastní dopravou bez poškození.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří ke špičkovým výrobcům a jeho design je na našich stránkách oblíben nejvíce. Nabídka sytých, dětských odstínů, široký výběr z nabídky samostatných dílů nábytku, kdy i k patrové posteli lze vše pořídit a tak můžete v identickém designu zařídit celý dětský pokoj s tímto typem místa na spaní. Dodání patrové postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

Alternativní zboží

Šatní skříň Eco oak molina double

Šatní skříň Eco oak molina double

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 805 Kč
Šatní skříň třídveřová s šuplíky Eco oak molina

Šatní skříň třídveřová s šuplíky Eco oak molina

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
12 773 Kč
10%
Rohová šatní skříň Eco oak molina

Rohová šatní skříň Eco oak molina

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
14 961 Kč
13 465 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu