Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň s posuvnými křídly Maximin

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA00139-2022
  • výška 216 cm, šíře 250 cm, hloubka 61 cm
  • materiál laminát a mdf deska
  • nabídka dalších dílů pro vybavení ložnice
  • francouzský výrobce nábytku s certifikací
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
37 392 Kč

Parametry produktu

Výška: 216 cm
Šířka: 250 cm
Hloubka: 61 cm
Barva: dub šedý, antracit
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Prostorná a velmi kvalitní šatní skříň

Francouzský výrobce představuje nejen velmi kvalitní zpracování, ale i netradiční. Šatní skříň s posuvnými křídly v její prostřední části a s klasickými křídly po stranách. Elegantní spojení odstínů a velký, úložný prostor už s ohledem na rozměry. Šatní skříň tak rozhodně vyžaduje dostatek místa a jako prodejci bychom její umístění doporučili do většího interiéru. Prostorné šatní skříně, tedy ty ve větším rozměru, se nejčastěji stávají součástí právě ložnice, ale někdy rovněž předsíně. Pokud i vy jste pro umístění šatní skříně zvolili ložnici, protože vám to prostor umožní, pak vám představujeme jednu z mnoha velmi prostorných, skříň z ucelené kolekce nábytku do ložnice Maximin. Francouzský výrobce nábytku s certifikací nabízí velmi kvalitní šatní skříň v oblíbeném provedení i s klasickými křídly a zrcadlem. Pro skříň, kterou vám představujeme nyní, zvolil výrobce klasické provedení křídel a pro prostřední dvě křídla posuvné provedení. přístup k úložnému prostoru je tak velmi komfortní.

Vnitřní uspořádání skříně nejlépe posoudíte na ilustrační fotografii. Líbí se nám, že dělení úložného prostoru je velmi členité a plně pokryje potřeby dvou osob. V kolekci nábytku Maximin máte dále tradiční díly pro vybavení celé ložnice a můžete dokonce zvolit mezi třemi rozměry postele. Kvalitní nábytek s certifikací.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu