Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Šatní skříň Quadra H68185

Výrobce: Gaut
Kód: GA004
24 430 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: sv. ořech-sv. hnědá
Výška (cm): 209 cm
Šířka (cm): 200 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní šatní skříň Quadra H68185

Nabídka nábytku do ložnice zahrnuje samozřejmě rovněž šatní skříně, které jsou nedílnou součástí při vybavení tohoto typu interiéru. Kolekce nábytku do ložnice Quadra nabízí možnost výběru ze dvou typů šatních skříní. Nyní představujeme skříň s klasickým otevíráním křídel a s policemi po obou jejích stranách a šatní tyčí v prostoru za zrcadlem. Co je však na šatní skříni kromě designu prioritního? Kvalita.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a originální design. Kvality dosahuje nejen použitým materiálem, kterým je mdf deska, ale i zakončením hran abs systémem. To vše dokládá výrobce certifikáty a jeho kolekce rovněž patří pod jakostní značku Gami.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Šatní skříň jako součást ložnice Quadra

Šatní skříň nabízí spousty úložných prostorů, které postačí pro dvě osoby. Velmi příjemné a designově nápadité je zpracování průčelí. Výrobce použil kombinaci dvou odstínů, světlý ořech ve většině desek a světle hnědou, jako lemování zrcadel. Skříň ze systému Quadra patří dle designu do kategorie moderního nábytku, který se zcela projeví při celé sestavě ložnice. Mezi velmi zajímavě pojatý díl patří nejvíce bezesporu manželská postel. Ale raději pro názornou ukázku malá ukázka dostupných dílů.

 

- manželská postel
- manželská postel Quadra s praktickým nadstavcem
- komody (rovněž lze vybírat ze dvou typů)
- ložnice Quadra (kde si můžete vybrat i další díly)Francouzský design je již po desetiletí světovou špičkou ve světě bydlení. A my jako internetoví prodejci a zástupci výrobce Gautier nabízíme navíc dopravu zdarma po celé republice.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

    

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.