Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Orlando

Výrobce: PRS-Delay
Kód: PRS00225-2022
  • výška 170,3 cm, šíře 78 cm, hloubka 38 cm
  • celková hmotnost 47 kg
  • doručíme ve dvou balících naší vlastní dopravou
  • materiál laminát, francouzský výrobce
Předpokládané doručení k vám do 8 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
4 984 Kč

Parametry produktu

Výška: 170,3 cm
Šířka: 78 cm
Hloubka: 38 cm
Hmotnost: 47 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: dub, černá
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Šatní skříň policová, řešení nejen předsíně

Nejčastěji se šatní skříň s policemi, tak jak vám právě představujeme, pořizuje do předsíně a slouží jako velký botník pro početnější rodinu. Ale skříň Orlando z kolekce od francouzského výrobce, může být praktickým prvkem třeba i v dětském pokoji, nebo kanceláři. V dnešní nelehké, turbulentní době vsadil francouzský výrobce novými kolekcemi nábytku především na dostupnou cenu a pro šatní skříň Orlando příjemná cena rozhodně platí. 

Dostupné ceny výrobce docílil jednoduchým návrhem a materiálem laminátu, který však nic neubírá na kvalitě skříně a už vůbec ne na kvalitě zpracování. Nábytek francouzského výrobce představujeme na našich stránkách již druhé desetiletí a právě pro jeho kvalitu a dostupnou cenu patří nábytek k velmi oblíbeným. V neposlední řadě, kolekce nábytku Orlando a Daily nabízí opravdu jednu z největších výběrů šatních skříní a tak pokud hledáte větší rozměr, nebo skříň se zrcadlem, vše je vám v této kolekci k dispozici.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Šatní skříň se zrcadlem bílá Daily - basic

Šatní skříň se zrcadlem bílá Daily - basic

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
6 214 Kč
Šatní skříň bílá Orlando

Šatní skříň bílá Orlando

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
4 614 Kč
Šatní skříň dub Orlando

Šatní skříň dub Orlando

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
4 614 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu