Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Maya 485874

Výrobce: DME - F
Kód: DME0150-2014
Velmi prostornou šatní skříň, navíc s oblíbenými posuvnými křídly, nabízí v kolekci nábytku do ložnice francouzský výrobce.
nedostupné
10 417 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-hnědá
Výška (cm): 203 cm
Šířka (cm): 154 cm
Hloubka (cm): 60,1 cm
Hmotnost: 126 kg
Počet balíků: 4 ks
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Povrchová úprava: 3D dekor
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní šatní skříň do ložnice Maya

Pokud potřebujete jako pár v ložnici velkou šatní skříň, můžeme vám doporučit skříň z kolekce Maya. Nábytek do ložnice od francouzského výrobce s možností výběru z nabídky samostatných dílů. Šatní skříň kromě moderního designu nabízí také trendy odstíny v 3D dekoru a oblíbené otevírání křídel pomocí jejich posunu. Skříň je rozdělena na dvě části, pravá půlka 4 police, levá police a šatní tyč. I toto rozdělení úložného prostoru patří k vyhledávaným.

 

Šatní skříň je velmi kvalitní, jinak by ani nebyl možný snadný posun jinak těžkých křídel. Ta jsou umístěna na pojezdech. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Ložnice Maya nabízí řadu dílů

Můžeme říci, že kolekce Maya nabízí již tradiční díly pro sestavení kompletního interiéru ložnice. V kolekci Maya to je však také postel v rozměru 140x190 cm a 160x200 cm. Samozřejmostí jsou noční stolky, na výběr máte také ze dvou rozměrů komod. Pro docílení moderního designu použil také výrobce k přírodnímu odstínu dub světle hnědou. Nábytek je kvalitní a levný a určitě patří k těm, které vám rádi doporučíme.


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu