Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Marion

Výrobce: PRS
Kód: PRS00592
nedostupné
13 295 Kč

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Výška (cm): 205 cm
Šířka (cm): 194 cm
Hloubka (cm): 66 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Šatní skříň Marion, rustikální nábytek z Francie

Typickým představitelem francouzského designu, přesněji řečeno designu francouzské riviéry, je kolekce Marion. Na fotografii jeden z mnoha dílů této kolekce, šatní skříň čtyřdveřová. Velmi elegantně je zvolen také odstín laminátové desky a to transparent bílá, odstín, který zachovává viditelnou strukturu dřeva. Výrobce nazval odstín memphis borovice. Francouzský výrobce je znám kvalitou a detailním zpracováním, jako například v podobě úchytek. Mnohé z vás možná materiál pro výrobu překvapí, jelikož kvalita povrchové úpravy je tak vysoká, že je k nerozeznání od pravého dřeva. cena je ale markantně nižší.

Velmi prakticky je také u skříně zvoleno vnitřní uspořádání, které uvádíme spolu s detaily šatní skříně na doplňujících fotografiích. Uspořádání polic ve skříni patří k nejoblíbenějším. Co dál vám výrobce v kolekci může nabídnout? Nábytek do ložnice, který designem, ale i odstínem rozhodně více osloví ženy. Díky možnosti výběru ze dvou rozměrů postele, lze sestavit ložnici pro jednu i dvě osoby. V kolekci jsou vám k dispozici tradiční díly pro vybavení ložnice a kromě skříně a dvou postelí to je noční stolek a komoda. Díky vysoké kvalitě vás čeká také snadná montáž.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu