Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Malow 3391AR3P

Výrobce: PRS
Kód: PRS0092-2016
Moderní šatní skříň se zrcadlem patří do kolekce nábytku do ložnice Malow. Nabídka francouzského výrobce kvalitního nábytku.
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
9 231 Kč

Parametry produktu

Barva: sesame dub
Výška (cm): 235 cm
Šířka (cm): 151 cm
Hloubka (cm): 56 cm
Hmotnost: 135 kg
Počet balíků: 5 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Šatní skříň Malow

Francouzský výrobce představuje v kolekci Malow široký výběr z nabídky samostatných dílů pro vybavení vaší ložnice. Nábytek je ve velmi moderním designu a rozhodně netradičním odstínu. Šatní skříň patří můžeme říci vnitřním uspořádáním ke klasice a její členění nejlépe zobrazuje ilustrační fotografie. Pro třídveřovou šatní skříň zvolil výrobce také v její prostřední části zrcadlo. V nabídce najdete i prostorově větší variantu šatní skříně.Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu skříně se stala laminátová deska. Dodání skříně v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu