Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň je nedílnou součásti interiéru

Šatní skříň patří k nábytku, který je součástí snad všech domácností a napomáhá nám udržovat pořádek s ošacením. Šatní skříně na nábytku Aldo představujeme z nejrůznějších materiálů, různých designů a odstínů. Dominantní jsou na našem portále šatní skříně našeho francouzského partnera. Šatní skříně nabízíme do všech interiéru, ať už se jedná o dětské pokoje, ložnice, nebo předsíně. Některé z nich vám dnes představíme.

Proč šatní skříň

Šatní skříně, jsou důležitý pomocník pro ukládání tolik potřebných věcí, jako je například oblečení. Kategorie Šatní skříně je naplněna pečlivě vybraným zbožím. Nabízíme levné šatní skříně, skříně z masivu, moderní skříně s posuvnými dveřmi, nebo skříně z lamina. Šatní skříně najdou své uplatnění v podstatě v každé místnosti. Šatní skříně představují v každé domácnosti základní vybavení. Jak už z názvu vyplývá, slouží k ukládání šatů. Každá skříň může sloužit samozřejmě i jako šatní. Šatní ale mají své specifické vlastnosti, které ukládání šatů mohou zjednodušit.

 

Kolekce nábytku Nestor   Šatní skříň Manchester

 

Jaké otevírání dveří?

Dveře skříně tvoří funkční a zároveň i estetickou stránku celku. Způsob otevírání šatní skříně Vám dokáže zpříjemnit život nebo také přesně naopak. Nejpoužívanějším typem dveří skříně jsou dveře posuvné. Pouze tento typ má výhodu minimálního prostoru nutného k otevření skříně. V podstatě před skříní nepotřebuje prostor vůbec žádný. Posuvné dveře skříně zabírají pouze 6 až cca 10 cm hloubky šatní skříně. Letitý standard pro otevírání skříně je použití klasických pantů. Křídlo skříně se otevře směrem do místnosti. Před skříní tak musí být minimálně prostor na šířku dvířka. Píšeme minimálně, tzn., že je daleko lépe mít před skříní místa více, aby bylo možné kolem skříně projít, i když jsou dvířka otevřená!

 

Šatní skříň Aalborg white   Kolekce nábytku Nestor

 

Nabídka šatních skříní je na našem portále opravdu velmi široká. Troufáme si tvrdit, že poměr kvalita a pořizovací cena je velmi příznivý. A v neposlední řadě, nezapomínejme ani na stylové šatní skříně, které najdete v kategorii rustikálního nábytku, nebo nábytku z masivu.