Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň Jaipur 347375

Výrobce: DME - F
Kód: DME0070-2015
Mezi velmi oblíbené skříně patří ty, které mají posuvná křídla. A taková je i skříň určená do ložnice od francouzského výrobce.
nedostupné
12 840 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá mat a lesk
Výška (cm): 203 cm
Šířka (cm): 170 cm
Hloubka (cm): 62,5 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Šatní skříň s posuvnými křídly, řešení prostorových problémů

Pokud máte místo v interiéru ložnice na umístění šatní skříně pouze někde vedle dveří, které musíte otevírat, pak je rozhodně lépe pořídit skříň s posuvnými křídly než klasický, otevíráním. Francouzský výrobce v kolekci Jaipur nabízí obě varianty a my vám představujeme jednu z nich, skříň s posuvem. Moderní designem je podtržen ještě kombinací odstínů bílé, mat a vysoký lesk. V kolekci nábytku do ložnice můžete ve stejném provedení dále vybírat ze dvou rozměrů postele, nechybí noční stolek ani komoda. Skříň je rozdělena na dva samostatné prostory a v každém z nich je jedna police a pod ní šatní tyč. Rozměrově je dostačující pro dvě osoby. Design, který se do ložnice používá snad nejčastěji.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, ale také praktický design. Materiálem pro výrobu skříně se stala laminátová deska s tloušťkou 15 a 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma až k vám domů.


Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu