Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň dub Abby

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA00119-2022
  • výška 216 cm, šíře 184 cm, hloubka 63 cm
  • kvalitní zpracování, materiál mdf deska, laminát
  • povrchová úprava odolná vůči mechanickému poškození
  • francouzský výrobce nábytku s certifikací
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
28 835 Kč

Parametry produktu

Výška: 216 cm
Šířka: 184 cm
Hloubka: 63 cm
Barva: dub helvezia
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Šatní skříň může být elegantním doplněním interiéru ložnice

Pokud hledáte šatní skříň, věříme, že na našich stránkách najdete. Řada možností v podobě desítek designů, odstínů a rozdílného, vnitřního uspořádání tak, aby vám oběma vyhovoval. Jsou šatní skříně levnější i ty cenově náročnější, vše se vždy odvíjí od náročnosti na výrobu a použitých materiálů při její výrobě. Šatní skříně z kolekce Abby od francouzského výrobce nábytku s certifikací patří k cenově náročnějším, ale vyrobené v té nejvyšší kvalitě. Šatní skříňkterou si v identickém designu můžete vybrat ze tří odstínů imitace dřeva dub. 

Na šatní skříni není designem nic zvláštního, patří provedením k tradičním, ale oslovit vás může velmi vysoká kvalita. Francouzský výrobce nábytku s certifikací, jehož zpracování je velmi detailní, materiálem pro výrobu skříně se stala mdf deska laminát, nechybí ani zakončení systémem ABS. Elegantní jsou rovněž rozměrově větší úchyty. Šatní skříň třídveřová se zrcadlem je ideální právě pro umístění do ložnice, ale často, pokud to prostor dovolí, najdeme šatní skříň i v předsíni, vstupní hale. Vnitřní uspořádání skříně je znázorněno na ilustrační fotografii, kde nejlépe posoudíte, zda vám vyhovuje.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Alternativní zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu