Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň D10 AL0856

Kód: SZY04-A
Dřevěný nábytek se těší velké oblibě a šatní skříně právě pro tuto kategorii patří k nejvyhledávanějším. Nábytek z masivu.
nedostupné
16 737 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědý vosk
Výška (cm): 195 cm
Šířka (cm): 107 cm
Hloubka (cm): 68 cm
Vnitřní uspořádání: police
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěná šatní skříň rustikální SZY 04-A

Šatní skříň z kategorie rustikální nábytek patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek jak je často kategorie dřevěného nábytku nazývána, patří k čistě ekologickým produktům. Šatní skříň na fotografii má povrchovou úpravu světle hnědým voskem, který rovněž zachovává zdravotní nezávadnost a viditelnou strukturu dřeva.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá pro výrobu nábytku pouze dřevo borovice kvalitní, bez a suků, samozřejmě řádně vysušené. Zamezí se tak v maximální míře pozdějšímu praskání desek vlivem změny teplot, či působením relativní vlhkosti v místnosti. A vlhkost nábytku ze dřeva především nesvědčí. Příjemné je jistě také dodání šatní skříně v díle, není třeba nic skládat a montovat. Tak jak skříň vidíte, pouze vhodně umístíte do interiéru.

 

 

Rustikální nábytek také na zakázku

Kategorie rustikálního nábytku je jedinou, kde vám dané díly můžeme vyrobit dle vašich potřeb. Například pro skříň můžete zadat jinou výšku, šířku, nebo hloubku, než je uvedeno v našich základních parametrech. Ale pořád to není vše, lze rovněž zvolit vnitřní uspořádání skříně.

 

- levá část šatní tyč, pravá část 3 police
- pouze šatní tyč a v dolní části po celé skříně 1 police

 

Další možností k výběru jsou povrchové úpravy. Na fotografii je uveden základní odstín přírodního vosku ve světle hnědém odstínu, ale vybrat si můžete také řadu dalších.

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina je uveden na fotografii
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuZa provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny.


Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu