Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Šatní skříň Alix 3410AR5P

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-0058
12 410 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: skořicová
Výška (cm): 202,7 cm
Šířka (cm): 225,6 cm
Hloubka (cm): 51,6 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorná šatní skříň Alix 3410AR5P

Máte málo místa? Potřebujete opravdu velkou šatní skříň, kde můžete umístit do jednoho prostoru vše? Nabídka šatních skříní do ložnice to je široký výběr nejrůznějších vnitřních uspořádání a rozměrů, které by mělo být při jejím výběru prioritní. Šatní skříň Alix pětidvéřová patří k rozměrově největším v naší nabídce. A příjemné je také skutečnost, že ke skříni lze pořídit další díly pro sestavení kompletní ložnice.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a moderní design. Jako materiál zvolil laminátovou desku, která po obvodech skříně dosahuje až 25 mm. Tloušťka, která bezesporu kvalitu skříně ovlivňuje.

 

 

Jak správně vybrat šatní skříň?

Velmi důležitým faktorem pro její výběr by opravdu mělo být její uspořádání. Samozřejmě, že musíte věnovat pozornost také jejím rozměrům a v neposlední řadě, design a odstín skříně se vám samozřejmě musí líbit.Uspořádání: levé a pravé dvoukřídlí, police s tyčí, za zrcadlem tři policeSkříň patří do dané kolekce. To znamená, že si k ní můžete pořídit další nábytek do ložnice, jako je manželská postel (dostupná ve dvou rozměrech), noční stolky, či komody. V případě kolekce Alix si také můžete vybrat šatní skříň menších rozměrů, nebo šatní skříň v barvě bíločerné.

 

Na přiložených fotografiích vám nabízíme další dostupné díly, pro lepší představu, jak nábytek působí umístěný v interiéru. A pokud se chystáte zařídit kompletní interiér ložnice a skříň vás oslovila, nejrychleji dané díly pořídíte u ložnice v sestavě. Ať už si vyberte skříň, noční stolky, nebo celou sestavu, vždy pro vás, naše zákazníky platí doprava zdarma v rámci celé republiky. 

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Skříně do ložnice

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.