Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Šatní skříň Alix 3410AR4P

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-0057
11 005 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 202,7 cm
Šířka: 189,6 cm
Hloubka: 51,6 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: skořicová
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Laminátová šatní skříň Alix 3410AR4P

Další z řady prostorných šatní skříní z naší nabídky nábytku do ložnice. Šatní skříně patří ve většině případů, či ve většině domácností k vybavení interiéru ložnice. Najdete je v širokém výběru a vždy jsou navázány odstínem a designem na další díly pro vybavení ložnice. Patří totiž vždy do kolekcí, ale samozřejmě jsou k dispozici také jako samostatné díly. Z nabídky dílů si pak ve stejném designu a odstínu můžete sestavit kompletní ložnici.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a moderní design. Jako materiál zvolil laminátovou desku, která po obvodech skříně dosahuje až 25 mm. Tloušťka, která bezesporu kvalitu skříně ovlivňuje.

 

 

Šatní skříň jako součást ložnice

Šatní skříň Alix nabízí trendy spojení barev skořice s efektním, světle hnědým olemováním. Patří ke klasickým, co se týče vnitřního uspořádání a rovněž nabízí velmi oblíbené zrcadlo. Celý prostor skříně je pak doplněn malými šuplíky.Uspořádání: za zrcadlem tři police, po stranách police s šatní tyčíKolekce nábytku do ložnice představuje pro náročnější zákazníky na množství úložných prostorů také šatní skříň s pěti křídly. Moderní a jednoduchý design, který není náročný na údržbu. Kolekce Alix rovněž pro milovníky trendy odstínů nabízí díly do ložnice v barvě bílo černá. Co vše vám můžeme pro vybavení vaší ložnice nabídnout?

 

- manželská postel (ve dvou rozměrech 160x200 a 180x200 cm)
- komody (i zde je možný výběr ze dvou designů)
- ložnice Alix, pokud potřebujete kompletní vybavení nabízíme vám sestavu
- ložnice Alix v kombinaci odstínů bílé s černou

 

Příjemná je jistě pro vás zákazníky také doprava v rámci celé republiky zdarma. A to nejen pro skříň, ale také v případě, že si pořídíte kompletní ložnici.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. 


Moderní skříně do ložnice

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Komoda Alix 3410CO3T

Komoda Alix 3410CO3T

Dostupnost:
2 týdny
3 286 Kč

Alternativní zboží

Šatní skříň River 493287

Šatní skříň River 493287

Dostupnost:
4-5 týdnů
8 682 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.