Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatní a policové systémy, levný způsob zařízení interiéru

Chceme vám představit regálové systémy, které mohou nahradit obývací stěnu, šatní skříň v ložnici či další typy nábytku. Regálové systémy mají oproti klasickému nábytku hned několik výhod. Jsou velmi levné a jsou také velmi flexibilní. Z nabídky samostatných dílů si můžete sestavit co potřebujete, třeba u šatny nejste omezování ani rozměry, ani tím, že nemůžete mít tolik polic a šuplíků, kolik by jste chtěli. Záleží tedy nejvíce na tom, jaké z nabídky dílů si vyberete. Kolekce, které nabízí především francouzský výrobce, nabízí nejrůznější varianty regálů dále k použití vyrobené z laminátové desky a na výběr v několika odstínech.

 

Regály pro sestavení ložnice

Pokud nechcete utrácet za klasickou šatní skříň, která patří vždy v sestavě ložnice k cenově náročným, dnes vám představíme jak lze oblečení a další potřeby uložit jinak. A samozřejmě za zcela jinou, menší pořizovací cenu. Z nabídky regálů si jen musíte rozmyslet, čemu dáváte přednost. Zda regálům s šatní tyčí, policemi, nebo šuplíky.

 

Šatní skříň otevřená Suit white Max   Šatní skříň rohová, otevřená Suit oak

 

Vybavení ložnice pomocí regálů vám představujeme na ilustračních fotografiích. Určitě s námi souhlasíte, že regály jsou navíc velmi moderní a interiéry těmito regály vybavené netradiční. Dané díly, z kterých je sestavena můžeme říci taková šatna, můžete nejrůzněji měnit, mezi sebou přehazovat, stěnu udělat delší, kratší, jak je libo. Je však třeba mít na paměti před samostatných objednáváním, co vlastně potřebujete, co preferujete a danou místnost si řádně proměřit. Jedinou vadou na kráse těchto systému je skutečnost, že úložný prostor je otevřený a tak je dobré udržovat pořádek.

 

Regály pro sestavení obývacího pokoje

Také interiér obývacího pokoje lze tímto cenově přívětivým systémem vybavit a to velmi prakticky. Součástí obývací stěny, kterou si sestavíte z regálů, může být i malá pracovna. Nemusíte regály skládat jen do velkých celků, ale můžete i některé samostatně rozmístit v místnosti. Třeba pro vytvoření televizní stolku.

 

                                  Nábytek do obývacího pokoje i kanceláře - kolekce Elio viking

 

Kolekce Elio od francouzského výrobce vás může oslovit v mnoha směrech. Předně se jedná o velmi kvalitní, certifikovaný nábytek, který lze vzájemně skládat do nejrůznějších sestav. Nábytek z kolekce Elio, který můžete využít pro vybavení obývacího pokoje i kanceláře, nábytek ve velmi moderním designu. 

I obyčejný regál je v kolekci Elio povýšený na multifunkční nábytek o jehož podobě rozhodnete jen vy třeba pořízením dvířek ve dvou odstínech. Nabídka dalších dílů v kolekci Elio je velmi široká a také proto lze nábytek využít jak pro kancelář, tak i obývací pokoj. Rovněž můžete nábytek v kolekci Elio pořídit ve světlém odstínu dřeva dub.

 

                                             Designový regál Lis Alta oak largeDesignový regál Lis Alta oak largeDesignový regál Lis Alta oak largeDesignový regál Lis Alta oak largeDesignový regál Lis Alta oak large Designový regál Lis Alta oak large

 

Další, možná využití regálů a skříněk, sestavujte s námi

Možností pro sestavení nejrůznějších tvarů, možnosti jak dané regály a skříňky využít, je opravdu nekonečné množství. Chcete levně a prakticky zařídit pracovnu, nebo třeba také předsíň? A co třeba obrovská šatna? Můžete, v nabídce jsou i levné botníky či psací stoly a regály a jejich možnosti už znáte. V podstatě s těmito systémy je opravdu vše možné, třeba i vybavení dětského pokoje. Někteří klienti využívají nabídku regálů také na pracoviště, nebo do garáže.

 

                                                  Šatna Extenso - nabídka dílů

 

Šatna, to je rozhodně parádní věc, ale dopřát si jí může jen málokdo z nás. Avšak nezoufejte, díky nabídce samostatných dílů si můžete šatnu sestavit sami a to v takovém rozměru, který se vašemu interiéru přizpůsobí. Exkluzivně na našich stránkách máte k dispozici šatní systém, který se vám přizpůsobí. Díky široké nabídce samostatných dílů, můžete šatní systém přizpůsobit i vašim menších rozměrům, nebo si můžete vybrat z nabídky již ucelených návrhů, které jsou vám v naší nabídce k dispozici.