Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sada ručníků v krémových tónech Villa - 6 kusů

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD0055-2022
  • vysoká savost, materiál 100 % bavlna
  • v ceně pořídíte 6 kusů ručníků
  • rozměrově stejné, ručníky o velikosti 50x90 cm
  • před prvním používáním doporučujeme vyprat, vyžehlit
nedostupné
1 981 Kč

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 50 cm
Barva: dle fotografie
Materiál: 100% bavlna
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Sada ručníků šesti kusů v oblíbených, pastelových odstínech

Na barvě ručníků dle vybavení koupelny, především pak vlastního nábytku, rozhodně záleží. Pokud chcete, aby byla vaše koupelna jednotným, harmonickým místem, pak odstíny dekoracídoplňků, jsou neméně důležité. Jsou to pomyslné detaily, které tvoří dokonalý celek, odstíny ručníků nevyjímaje.

Představujeme sadu ručníků v počtu šesti kusů v ceně, kdy každý z ručníků má stejnou velikost, ale jiný odstín. Jednotlivé odstíny z jednoho barevného spektra mezi s sebou příjemně ladí. Kvalitní zpracování, hustota a vysoká savost, materiál 100 % bavlna. Doporučujeme před prvním používáním vyprat a vyžehlit, aby savost byla s maximálním účinkem.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu