Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sada ručníků Rainbow -3 kusy

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00299-2022
  • 100% bavlna
  • 500 gr/m²
  • utěrka: 30 x 50 cm (1 ks)
  • ručník: 50 x 90 cm (1 ks)
  • osuška: 70 x 140 cm (1 ks)
  • lze prát v pračce na 40 °C
nedostupné
641 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Materiál: 100% bavlna
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Sada ručníků různých velikostí

Mít nejrůznější velikosti ručníků, od nejmenší po největší, je velmi praktické. Vždy tak budete vědět, na co který ručník je, nebo nejmenší můžete zavěsit třeba umyvadla, zkrátka různé velikosti ručníků v sadě patří k oblíbenému výběru. Klasický, sněhově bílý odstín a minimalistické provedení bez vzorů je vhodný do každého typu koupelny. Bílá vypadá úžasně ve spojení s šedým i černým odstínem, často je pak v kombinaci s růžovou.

Kvalitní ručníky s vysokou gramáží, které jsou velmi savé, vlastnost, která je pro ručníky a osušky tou nejpodstatnější. Vybrat si můžete i desítky dalších dekorací a doplňků do vaší koupelny, ale nejen to, na našich stránkách do všech místností.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu