Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

S regály na Aldu budete bydlet prakticky

V nabídce nábytku na našem e-shopu si troufáme tvrdit najdete velmi netradiční a zároveň moderní regály. Jejich nabídka je českém trhu opravdu originální a jsme na ni patřičně hrdí. Možná vás také překvapí, co vlastně obyčejný regál dokáže a jak moc s ním můžete daný interiéry změnit. A regály, což je velmi příjemné, můžete umístit kamkoliv. Od dětského pokoje až po ložnici, či obývací pokoj, kde končí velmi často. Ale nejnovější kolekce regálů od francouzského výrobce překvapily i nás. Opravdu unikátní design a hlavně efektní, s maximálním ohledem na využití každého centimetru v interiéru. Pojďme si společně projít nabídku možností, jak levně a moderně se dá také bydlet, zařizovat interiér.

Regály pro větší interiéry

Nabídka regálů pro větší interiér to je můžeme říci nabídka regálových stěn. Návrhy regálových stěn které pozor, si můžete sestavit v jakémkoliv tvaru, rozměru a to výběrem z nabídky samostatných regálů. Ty pak k sobě postupně skládáte jeden na druhý do doby, než máte "dost". Tento způsob nákupu je velmi flexibilní, danou kolekci můžete maximálně přizpůsobit vaši místnosti.

 

     

 

Regály v naší nabídce najdete nejrůznějších velikostí, ale také designů a možná pro někoho nečekaných barev. Základní rozdíl mezi jednotlivými kolekcemi je také v tom, zda mají, či nemají kromě odkládacích polic i úložné prostory. Ano, jsou regály, jejichž součástí jsou skříňky, kam schováte to, co nemá nikdo vidět.

 

 

Regály pro malé interiéry

V podstatě platí stejná nabídka jako pro velké interiéry, pouze s tím rozdílem, že pořídíte méně daných dílů. Regál tak může mít zákonitě jiný tvar, ale především rozměr, což bylo cílem také výrobce. Každá kolekce regálů je přizpůsobivá. Například kolekci regálů Industry sestavíte do přímky, do pyramidy, nebo z celé nabídky kolekce pořídíte jen dvě skříňky. Flexibilita výběru je velmi praktickým způsobem nákupu.

 

         

 

Pokud postrádáte odkládací, nebo úložné prostory, regály tohoto typu jsou nejen praktické a flexibilní, ale rovněž levné. Skříňky přizpůsobíte danému interiéru. Design rovněž můžeme zařadit do kategorie moderního nábytku, který najde místo všude. Tak jak jsme zmínili již v úvodu. Nabídka regálů na Aldo nábytku to jsou velmi moderní, nadčasové designy, ale nezapomínejme ani na milovníky rustikálního nábytku. I zde máme co nabídnout.