0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Růžový dětský stolek s židlemi z masivu My color

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00259-2015
3 764 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Cena: 2 křesla, stolek
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: růžová
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská židle: 28x50x28 cm
Dětský stůl: 50x47x50 cm

Růžový dětský nábytek z masivu v sestavě

Nabídka sestavy v růžovém odstínu, samozřejmě pro eventuální vybavení dětského pokoje pro malou slečnu, nebo dvě slečny. V ceně sestavy jsou dvě židličky a stolek, lze však vše pořídit také samostatně. Pokud potřebujete třeba jen stoleček, nebo židličku, není problém a dokonce si můžete identický design sestavy vybrat také v mnoha dalších odstínech. Nechybí ani další z oblíbených holčičích odstínů, fialová. Výrobce nezapomněl ani na pány kluky a tak v nabídce je i sestava dětského nábytku v modrém provedení. Pokud chcete opravdu vysoký komfort pro své děti, můžete k židlím pořídit i látkové sedáky v kategorii dětských dekorací. Interiéry vybavené růžovým dětským nábytkem jsou opravdu velmi romantické.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.