Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Různé segmenty rustikálního nábytku II

Ve včerejším článku jsme si představili rustikální nábytek, který nejčastěji používáme v ložnici. Dnes Vám z novinek o nábytku, nabídneme jednotlivé segmenty rustikálního nábytku do kuchyně a jídelny. Pokud máte malou kuchyň a do Vašeho interiéru se neměnná rustikální kuchyně nevejde, nezoufejte! I z jednotlivých segmentů si zařídíte krásnou kuchyň a co je hlavní, bude zařízená dle Vašeho výběru a vkusu. 

Rustikální komody

V nabídce kuchyňských sestav na našem portále, jsme hledali kredenc, která by vyvolávala podobný dojem jako babiččina kredenc z první republiky, a zároveň by Vám přinesla nejmodernější komfort. Nakonec jsme takovou kredenc, která by splňovala naše představy, našli u francouzského a belgického výrobce. Tato kredenc z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má, speciální povrchovou úpravu, která vytváří nádech starého vzhledu. Zvláštní patina a staromódní úchytky krásně spojují to, čemu můžeme říkat antika. Úchytky jsou opravdu originální a velice propracované. V letošním roce Vám chceme tuto skupinu nábytku, či kategorii ještě obohatit a to výběrem z několika odstínů moření.

 

    

 

Rustikální jídelní stůl

Venkovskou atmosféru umocňují v kuchyni použité přírodní materiály, ať už je to například borovice, která se na našem portále vyskytuje nejčastěji, nebo jiné přírodní materiály. Věřte, že jestli patříte mezi příznivce rustikálního nábytku a přitom si ještě potrpíte na společných večeřích se všemi svými nejbližšími každý den po práci a po škole, je velký rustikální jídelní stůl to pravé. Nedovedete si představit, že by každý jedl něco jiného a v jinou dobu, jak někde v nádražním bufetu? Ale k té správné rodinné pohodě taky musíte mít vhodné místo a nábytek. Takže Vám rozhodně nesmí chybět pořádný jídelní stůl, nejlépe dřevěný, který je pevný, stabilní a hodně toho vydrží.

 

   

 

Rustikální jídelní židle

Původní vyřezávané selské židle s vyřezávaným srdcem, které by se hodily spíš do skanzenu, jsou ty tam. V dnešní době je nahradíme židlemi stejně těžkými, masivními, ale méně zdobnými, které lépe odpovídají starosvětské, a přece moderní kuchyni. Nepocházejí z pozůstalosti, jak by se podle mnoha šrámů mohlo zdát, prošly jen velmi rafinovaným způsobem patinování charakteristickým pro většinu nábytku pocházejícího z našeho portálu. Výběr rustikálních jídelních židlí je na Nábytku Aldo, velmi široký. Najdete zde jídelní rustikální židle různých rozměrů, výšky, bez područek i z područkami.

 

                               

 

Rustikální jídelní lavice

Další z možností příjemného posezení u stolu, nabízí lavice. Lavice místo židlí vytváří v kuchyni přátelštější atmosféru, lidé mají k sobě blíže a vytvářejí družnou atmosféru. Lavice je celkem prověřený a praktický kus nábytku, který se v inovovaných podobách objevuje na trhu dlouhá léta. Celodřevěné lavice z masivu jsou vzhledově čistší, podle barvy dřeva a typu vypracování dodají naší kuchyni nebo jídelně rustikální, severský, nebo naopak jižní šmrnc. Z novinek na našem portále, Vám představíme rustikální rohovou jídelní lavici, která šetří tolik potřebné místo v prostoru při nabídce velkého počtu míst k sezení. V našem případě jídelní lavice také nabízí úložný prostor.

 

                       

 

Jak sami vidíte, nabídka rustikálního nábytku, na Nábytku Aldo, je tak široká, že výběrem ze samostatných dílů si můžete zařídit kompletní interiér kuchyně nebo jídelny.