Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Různé segmenty rustikálního nábytku I

Jak jste si již možná všimli, opět přidáváme nové segmenty rustikálního nábytku na našem portále, které najdete v kategorii novinky o nábytku. Někdy stačí jeden rustikální kousek nábytku ve Vašem interiéru a věřte, že pokoj bude dýchat staro-novou krásou. Pro Vás všechny, kteří tento styl milujete, Vám dnes představíme různé originální kousky, které si můžete pořídit, u nás na Nábytku Aldo, buď samostatně, nebo náš široký sortiment pro rustikální nábytek Vám nyní může pomoci zařídit si v tomto překrásném stylu klidně celý domov!

Rustikální postele

Z dlouhodobých statistik vyplývá, že v českých zemích se nejvíce prodávají rustikální selské postele, nebo jednoduché postele elegantních křivek v minimalistickém pojetí. Nejprodávanější dřevěné postele se vyrábí z borovicového dřeva. Tyto postele se dají na našem e-shopu, koupit za velmi přijatelné ceny, které s přehledem konkurují postelím z lamina. Na dřevěných postelích lidé oceňují nejvíce jejich zdravotní nezávadnost. Můžeme tedy říci, že se jedná o ekologický nábytek vyrobený z čistě přírodních materiálů. Postele lze pořídit v několika rozměrech, kdy vždy uvádíme k výběru čistý rozměr pro matraci. Vybrat si však můžete i z několika odstínů s povrchovou úpravou voskováním.

 

Ložnice Margaux white    Ložnice Thelma

 

Rustikální komody

Rustikální komody na Nábytku Aldo, jsou výborným řešením pro ty z vás, kteří nestojíte o moderní křehký nábytek. Rustikální nábytek Vám nabídne jistotu a stabilitu. Museli byste se hodně snažit, aby se vám povedlo rustikální nábytek poškodit! A především pak borovicové kouzlo rustikálních komod nelze ničím nahradit. Pokud se Vám líbí žít ve spojení s přírodou, tak v tom případě si vyberte mezi našimi rustikálními komodami tu pravou. Kvalita našeho zboží, na Nábytku Aldo, a skvělé ceny vás jistě také potěší! Milovníci klasického designu jistě ocení krásu rustikální komody s šuplíky, které jsou rozděleny na dva rozměry. Právě takovou komodu, Vám představíme na následující fotografii.

 

   

 

Šatní skříň

Co by to bylo za selský styl, kdyby chyběla masivní a staletím odolávající skříň. Přesto však skříně patří k nejmladším kouskům selského nábytku a na začátku byly víc důkazem majetnosti svého vlastníka než nezbytným úložištěm především ošacení. Oni toho lidé na sebe zase až tolik neměli a co měli, nosili téměř stále. Dnešní doba je jiná a mnohdy nám na naše ošacení jedna skříň nestačí. A jsme opět u zákazníků, kteří tento styl milují a patří do skupiny, kterou rustikální skříň osloví. Šatní skříň rustikální, si můžete pořídit nejen do stylových interiérů ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů, ale například i do předsíní. Věřte, že taková skříň vám vydrží, tak říkajíc na věky!

 

                                                         

 

Doufáme, že Vás dnešní ukázka rustikálního nábytku nadchla, stejně, jako náš kolektiv na Nábytku Aldo. Zítra si povíme ještě o dalších krásných, kvalitních a originálních kouscích rustikálního nábytku.